Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Artikl nošen - u oglasu napisano “nov”

![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8832ee0d9a8371d895dfb896b974a8af.jpg)
2021 08 18
> BeliverGG: > Gospođa je zaboravila napomenut da joj je povrat ponuden, te da je ona te fleke vidjela na videu koji joj je poslan prije same kupnje. A to je nastalo vjerojatno od stajanja. Nakom sto sam joj napisala da smo ljudi i da cemo rjesiti cim se vratim sa verestovanja zaposlila je kolegicu da glumi drzavnu inespektoricu koja se pritom nije niti predstavila. ! > [](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/57a4320b50af039fa4fa7a732eb05e09.jpg) > Objavljujem i video koji je dobila prije kupnje gdje se to sto je od remenq vidi Ovo je za povrat, točka. Video je čak irelevantan. Ruksak je oglašen kao NOVI. Dakle, nikakva oštećenja, tragove nošenja ili fleke ne smije imati. Ako išta od navedenog ima, DUŽNI STE REĆI I NAGLASITI, a ne čekati hoće li to netko primijetiti na videu ili ne te se kasnije probati vaditi na to. Vaša greška, vratite ženi lovu, ona će vama ruksak i gotova stvar. Svatko može pogriješiti, nije bed, ali ustrajati u tome je kriminal.
2021 08 18
Ustrajati u cemu? Gospodi je povrat ponuden? Sts vi mislite da bi nekog nakon profila od kojeg sam zaboravila lozinku gdje imam 100 i nesto poz i ovdje 80 isla varat? To rozo nisam vidjela jer je ispod remeny bilo, od stajanja predpostavljam. Jedini problem je eto bio sto ja posljepodne nisam mogla cijelo podne tipkati pa sam sibnula poruk cujrmo se kasnije,ljudi smo, rjesit cemo. Gdje je tu problem? > ValkyrieBlue: > > BeliverGG: > > Gospođa je zaboravila napomenut da joj je povrat ponuden, te da je ona te fleke vidjela na videu koji joj je poslan prije same kupnje. A to je nastalo vjerojatno od stajanja. Nakom sto sam joj napisala da smo ljudi i da cemo rjesiti cim se vratim sa verestovanja zaposlila je kolegicu da glumi drzavnu inespektoricu koja se pritom nije niti predstavila. ! > > [](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/57a4320b50af039fa4fa7a732eb05e09.jpg) > > Objavljujem i video koji je dobila prije kupnje gdje se to sto je od remenq vidi > Ovo je za povrat, točka. > Video je čak irelevantan. Ruksak je oglašen kao NOVI. Dakle, nikakva oštećenja, tragove nošenja ili fleke ne smije imati. > Ako išta od navedenog ima, DUŽNI STE REĆI I NAGLASITI, a ne čekati hoće li to netko primijetiti na videu ili ne te se kasnije probati vaditi na to. > Vaša greška, vratite ženi lovu, ona će vama ruksak i gotova stvar. Svatko može pogriješiti, nije bed, ali ustrajati u tome je kriminal.
2021 08 19
> BeliverGG: > Ustrajati u cemu? Gospodi je povrat ponuden? Sts vi mislite da bi nekog nakon profila od kojeg sam zaboravila lozinku gdje imam 100 i nesto poz i ovdje 80 isla varat? To rozo nisam vidjela jer je ispod remeny bilo, od stajanja predpostavljam. Jedini problem je eto bio sto ja posljepodne nisam mogla cijelo podne tipkati pa sam sibnula poruk cujrmo se kasnije,ljudi smo, rjesit cemo. Gdje je tu problem? > ValkyrieBlue: > > > BeliverGG: > > > Gospođa je zaboravila napomenut da joj je povrat ponuden, te da je ona te fleke vidjela na videu koji joj je poslan prije same kupnje. A to je nastalo vjerojatno od stajanja. Nakom sto sam joj napisala da smo ljudi i da cemo rjesiti cim se vratim sa verestovanja zaposlila je kolegicu da glumi drzavnu inespektoricu koja se pritom nije niti predstavila. ! > > > [](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/57a4320b50af039fa4fa7a732eb05e09.jpg) > > > Objavljujem i video koji je dobila prije kupnje gdje se to sto je od remenq vidi > > Ovo je za povrat, točka. > > Video je čak irelevantan. Ruksak je oglašen kao NOVI. Dakle, nikakva oštećenja, tragove nošenja ili fleke ne smije imati. > > Ako išta od navedenog ima, DUŽNI STE REĆI I NAGLASITI, a ne čekati hoće li to netko primijetiti na videu ili ne te se kasnije probati vaditi na to. > > Vaša greška, vratite ženi lovu, ona će vama ruksak i gotova stvar. Svatko može pogriješiti, nije bed, ali ustrajati u tome je kriminal. Ustrajnje nije bilo upućeno konkretno Vama ako kažete da ste ponudili povrat i da ćete vratiti ženi novce. Više je bilo općenit komentar na situaciju sa uvaljivanjem oštećenih proizvoda po onoj "ako prođe prođe". Na forumu je u zadnjih tjedan dana 3 ili 4 takva slučaja, odnosno teme. Bilo kako bilo, kaže nepotrebno je uopće spominjati video. Jer, ako bilo vidljivo na videu, onda ste to sigurno i Vi morali vidjeti :)
2021 08 19
Bilo kako bilo, nepotrebno je uopće spominjati video. Jer, ako je bilo vidljivo na videu, onda ste to sigurno i Vi morali vidjeti 😃 *
2021 08 19
Cure, hvala vam na podršci i savjetima. Samo da znate da danas šaljem ruksak nazad. Troskove slanja GLS kurirom snosim ja. Novac jos nisam dobila jer trazi da prije pošaljem ja paket odnosno ruksak. Čim ga dobije vraća mi novac. Javim vam ishod 🤞držite mi fige
2021 08 19
Pa ne možete njoj sada slati ruksak, a ona će kao vratit pare kad ga dobije. I vi ste čekala nakon uplate svoj ruksak, tako da sada ona prvo vraća novac, a onda vi njoj ruksak.
2021 08 19
> IvanaHercegovac: > Pa ne možete njoj sada slati ruksak, a ona će kao vratit pare kad ga dobije. I vi ste čekala nakon uplate svoj ruksak, tako da sada ona prvo vraća novac, a onda vi njoj ruksak. Ti sam joj i ja predložila ali dobila ovaj odgovor ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/96597b048efc1fafa0d8edc6fd9266f6.jpg)
2021 08 19
Tako je možda u trgovinama, ovdje ne.
2021 08 19
Cure, evo da vam javim da mi je sjela uplata 🎉 a ja sam joj poslala ruksak nazad : Veliko hvala svima na savjetima, privatnim porukama (da se čovjek rasplače) … stvarno ste me pozitivno iznenadile Noćna mora završena !!!
2021 08 19
Drago mi je zbog vas i svake price s pozitivnim krajem. Ja se nadam sa će u mom slučaju adminka barem obrisati osvetnički negativnu ocjenu koju sam dobila kao kupac jer sam Eto bila nezadovoljna bojom i stanjem majice. Zbog takvih stvari sam se uvijek i bojala ostavit negativnu ocjenu i tako se provlače tw muljatorice. Ovaj put vjerujem sa će adminka biti fer i barem to maknuti. A da sam svjesna sa sam novce bacila u vjetar , jesam. Još jednom, bas mi je drago zbog vas. 😊
2021 08 19
> frenky19751: > Cure, hvala vam na podršci i savjetima. > Samo da znate da danas šaljem ruksak nazad. Troskove slanja GLS kurirom snosim ja. Novac jos nisam dobila jer trazi da prije pošaljem ja paket odnosno ruksak. Čim ga dobije vraća mi novac. > Javim vam ishod 🤞držite mi fige Prodavačica je trebala prije uplate dobro pregledati torbu i navesti te mrlje. Ovako to izgleda kao namjerno uvaljivanje. Nadam se da ćete ostaviti povratnu za suradnju. Postoji mogućnost da se torba vrati u prodaju, a netko drugi nasjedne. Meni se iskreno zavrtilo u glavi od silnih torbi i tolikih iznosa 😣😥
2021 08 19
Drago mi je da je prica uspjesno zavrsila. Moram se osvrnuti na oglas doticne, kako je vrlo prefridno napisala : “kupuje samo ORGINALE i ne prodaje drugacije”, a onda u oglasu napise kako prodaje LV ruksak bla bla u “ORGINAL” dust bag-u. Dakle, u ovo citavoj prici je upitan i dust bag, a kamoli autenticnost torbe. Iduci puta, nadam se, kako cete uspjesno naci original koji zapravo i trazite te kako ce ta suradnja biti postena. Odlicno ste prosli i ubuduce opreza nikad dovoljno! 🤗
2021 08 22
Meni je žena s 100+ pozitivnih poslala PUKNUTU torbu. Mogu se tužiti upravi vodovoda, jer dobit ću i ja po negativnu kriva ni dužna. Dno dna je ovo postalo...
2021 08 22
Zbog toga treba ostaviti povratnu prodavaču kakvu zaslužuje. Tako bi i druge žene mogle pročitati povratnu i dobro razmisliti za suradnju. Ovako nije u redu otvoriti temu samo kad treba vlastiti problem riješiti... :s
2021 08 23