Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Isabel Marant bobby - kopija ili original?

Pozdrav drage dame, molim da me savjetujete kako prepoznati da su popularne tenisice Isabel Marant uistinu original. Naime, i sama sam pronašla na Aliju izvrsne kopije (od cca 600kn pa nadalje) koje osim što su od prave kože, imaju sve natpise na vanjakom i unutarnjem gazištu kao original te dolaze sa dust bagom koji izgleda jednako kao i originalni. Ima 3 godine kako sam imala model bobby kupljen kao original, ali sada kad uspoređujem sa tim fakeovima iskreno ne vidim razliku. Svjesna toga kako na krpicama ima brdo preprodavača naročito brendirane odjeće i obuće molim da me uputite kako prepoznati razliku
2021 08 25
sve dizajnerske stvari imaju serijski kod. pa ako kupujete trazite da ga slikaju da provjerite da li postoji taj proizvod, isto kao i parfemi. a neki imaju etiketu koja dokazuje autentičnost
2021 08 26
za svaki designer prozivod mozes naci original vs fake https://www.slideshare.net/Isabelmarantshoes/how-to-spot-fake-isabel-marant-sneakers Ima razlike u deraljima
2021 08 26
Pozdrav, Originale mozete najlakse naci na stranici Vestiaire Collective, ista stranica s koje uličarke kradu slike i prodavaju ovdje pod original pa vam pošalju kopiju. Moja topla preporuka je da, ako cete kupovati second hand dizajnerske stvarčice, da radije odete tamo gdje takodjer imate i Authentification control pri kojem se kupljena stvar provjeri kod njih pa tek onda salje na vasu adresu. Isto tako, cijene su dosta niže nego ovdje, s obzirom da se ovdje znaju prodavati pod istom cijenom pod kojom su i kupljene isprve, sto je u jednu ruku smijesno.
2021 09 01
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija