Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć za bolesnog mačka Tikvića

https://mojekrpice.hr/items/zene/12651919/snizenje-50-za-bolesnog-tikvica
2021 09 17
drage krpičarke!! pomozite ovom divnom krznenom biću i obitelji kojoj puno znači! osobno poznajem SHANON koja pokušava prikupiti sredstva za liječenje bolesnog mačka! donirajte koju kunu, odreknite se kutije cigareta, jedne kave, nečeg što nije tako bitno a ovom će mačku spasiti život! učinimo sve skupa dobro djelo i vratimo osmijeh na lice i obitelji i malom bolesnom mačku!!!
2021 09 18
Draga FlyGirl5 Puno hvala na podršci i pomoći <3 > FlyGirl5: > drage krpičarke!! > pomozite ovom divnom krznenom biću i obitelji kojoj puno znači! > osobno poznajem SHANON koja pokušava prikupiti sredstva za liječenje bolesnog mačka! > donirajte koju kunu, odreknite se kutije cigareta, jedne kave, nečeg što nije tako bitno a ovom će mačku spasiti život! > učinimo sve skupa dobro djelo i vratimo osmijeh na lice i obitelji i malom bolesnom mačku!!!
2021 09 18
Za one koje zanima dijagnoza, šaljem tekst koji sam objavila na Facebooku: BOLESNI TIKVIĆ MOLI ZA POMOĆ Ovo nije samo post o nježnom divu koji se glasa poput ptičice ni o iznimno lijepom, simpatičnom, skromnom, snažnom i pametnom mačku kojega smo zbog njegove slatke okrugle glavice nazvali Tikvić. Ovo je i priča o jednoj varaždinskoj obitelji koja je bez imalo oklijevanja udomila solinskog siročića ne pitajući ni za njegov pedigre ni za njegove godine. Dakle, prije godinu dana ovaj je šarmantni mačji hahar postao šesta mačka u kući ljudi koji obožavaju mace i prvi put osjetio što znači imati ljubav i dom. No, nedavno je nastupio dramatični obrat u životnoj priči našeg Tikvića i njegovih štićenika. Macanu je ispod uha narasla tvorevina za koju je varaždinski veterinar, a na osnovu rendgenske snimke, posumnjao da je zloćudna. Sretna priča o udomljenoj šapici dobila je tragičnu notu. Tikvićeva obitelj našla se pred dilemom, prihvatiti kobnu dijagnozu na osnovu samo jedne rendgenske snimke ili otići dalje na skupe pretrage i liječenje za koje nemaju sredstava? Odlučili su napraviti ono što radi svatko tko voli članove svoje obitelji, ne odustati od pokušaja da mu pomognu, makar to značilo moliti za pomoć. Ljudi, možemo li skupiti nešto novčića kako bi dragom Tikviću pružili još jednu šansu, njemu koji nikad nije ni imao previše šansi? Njemu koji je iskusio sve nedaće uličnog života, glad, hladnoću, tuče, sve oblike borbe za preživljavanje, potpuno sam? Nećemo ga valjda i sada ostaviti samoga, kada očajnički treba našu pomoć? Samo za pretrage treba preko 2000 kuna.
2021 09 18
Shannon ,bro oporavak TEKLICU ,divno i humano od VAS ,,svakako cu pomoci ,SRETNO😻
2021 09 20
Pozdrav! Postoji li kakav račun na koji se može uplatiti za Tikvića?
2021 09 20
Poštovana, pogeldajte moj ormarić u kojem nudim svoje stvarčice na prodaju i to u pola cijene. Hvala > harley01: > Pozdrav! Postoji li kakav račun na koji se može uplatiti za Tikvića?
2021 09 20
Dobar dan! S obzirom da je tema pomoć, ako Vas mogu zamoliti da podijelite, "shareate", ovaj link i ako možete pomognete, koliko tko može, veoma bi Vam bila zahvalna https://mojekrpice.hr/items/zene/12670328/hitno-potrebna-donacija-za-skolarinu jer mi je pomoć stvarno potrebna. Hvala Vam unaprijed na utrošenom vremenu i srdačan pozdrav! Anđela
2021 09 20
https://mojekrpice.hr/forum/t/275960/prodajem-knjige-i-ilustracije-s-king-ono-za-bolesnog-tikvica Kupite knjige i ilustracije i pomozite Tikviću!
2021 09 22
Ukljucujem se u pomoc za miceka, mi sami imamo 3 mace "s ulice" i micek je bio jako izlomit i kicma i zdjelica i noga na vise mjedta i rep.. poslije 2 mj svakodnevnog vodanja te jos 2mj kontroli veterinaru i velikih cca 3000kn ljecenja dobro je, nakon toga udomljena 2 miceka u jako losem stanju imali sugarac presla upala na mozak te imali i tesku upalu crijeva (dobili pri okotu od mame mace) i uspjesno izljeceni (priljeceni) te ovaj prvi micek u ovih 4 godine koliko je kod nas jos 2 put isao po tjedan dana veterinaru jer nije mogao mokrit... za dosta togaje zasluzan i veterinar koji nije odustajao od njega predivan covjek... cak mu nije htio amputirat nogu nego koliko god je bilo tesko spasio ju je koliko toliko sad je nasa Ljubica malo kljakava sepava ali ima sve 4 😂❤😊 Jos bi nadodala da nista od toga nebi uspjeli bez predivnih ljudi na fb, postoje dvoje grupe "macke i mackoljupci" i "zakaj volim mice" odandije smo dobili ouno savjeta podrske i prihoda za lijecenje tamo svi jedni drugima pomazu toplo preporucam te divne ljude!❤
2021 09 22
Na profilu svaki artikl 50% ide za lijecenje Tikvića❣❣
2021 09 22
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/764394553a046c6c50bcfabd3712f479.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b5bd039c0128efbc11ded019e588b815.jpg)
2021 09 22
Poštovana Leona, duže vrijeme se bavim macama i poznajem sve stranice i grupe za mace. Volonterke iz tih grupa i udruga uvijek mogu dati savjet i pomažu kad god mogu, ali i same grcaju u dugovima pomažući macama. Treba i njih rasteretiti, a posebno za mace koje nisu na njihovom području.
2021 09 25
<3 <3 <3 > LeonaZutic: > Na profilu svaki artikl 50% ide za lijecenje Tikvića❣❣
2021 09 25
> Shannon: > Poštovana Leona, duže vrijeme se bavim macama i poznajem sve stranice i grupe za mace. Volonterke iz tih grupa i udruga uvijek mogu dati savjet i pomažu kad god mogu, ali i same grcaju u dugovima pomažući macama. Treba i njih rasteretiti, a posebno za mace koje nisu na njihovom području. Vjerujem da... nazalost tako je😔 mi smo bili tada u situaciji kakvoj smo bili jer nasa udruga je rekla da nece financirat macka (to je bio pronadjeni macak, situacija kuci nezaposlena majka s 3 djece...) ja sam ga nasla i rekla mami da ga vodimo doktoru u pocetku je to islo ali onda je udruga rekla da im je preveliik trosak i odustala... a ni mi ni veterinar nismo odustali od njega... i eto a drugih dvoje smo sve uspjeli izfinancirat sami isto mjesec dana su miceki svaki dsn bili kod veta... najvise zahvaljujemo predivnom veterinatu prije svega covjek❣
2021 09 25