Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Tražim ispomoć u kućanstvu

Pozdrav, tražim gospodju koja bi bila dostupna 1-2 dana u tjednu za pomoć u kućanstvu u Zagrebu. Tražim da se neki zadaci, npr. usisavanje i peglanje, obavljaju svaki tjedan, i da osoba sama zna organizirati svoje preostalo vrijeme u smislu da jedan tjedan opere prozore, idući obriše prašinu, pa treći tjedan neśto treće... Molim Vas da mi javite porukom ako znate ikoga trenutno dostupnoga za takav posao i posebno ako imate nekoga za preporučiti. Hvala Vam unaprijed 😄
2021 09 25
Javite mi se u inbox. Lp Vlatka
2021 09 26
> arabesque.t: > Pozdrav, tražim gospodju koja bi bila dostupna 1-2 dana u tjednu za pomoć u kućanstvu u Zagrebu. Tražim da se neki zadaci, npr. usisavanje i peglanje, obavljaju svaki tjedan, i da osoba sama zna organizirati svoje preostalo vrijeme u smislu da jedan tjedan opere prozore, idući obriše prašinu, pa treći tjedan neśto treće... Molim Vas da mi javite porukom ako znate ikoga trenutno dostupnoga za takav posao i posebno ako imate nekoga za preporučiti. Hvala Vam unaprijed 😄 Koji kvart je u pitanju?
2021 10 08