Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Zalando stranica i popust kod

ima li netko neki kod za zalando?
2021 10 31
Puno sam kupovala kod Zalanda. Narudzbe idu jako brzo ali povrati ne funkcioniraju. Ili traju strahovito dugo, a ne 14 dana kako kažu. Još ne znam koliko jer mi nisu vratili. Svakako više od 14 dana. Zovem 0800777977 i pitam za pojedinu narudzbu ali sama operaterka se iščuđava što toliko traje (???)....ili muljaju. A da ne velim da na svaki upit šalju šablonske odgovore, a ne odgovor vezan za tvoju narudzbu i povrat. Dakle, u dijelu koji se odnosi na kupnju i narudzbe, tu su odlicno organizirani ali povrati...katastrofa!!! Budite oprezni, nemojte popušit lovu, inzistirajte na povratu, nemojte odustati!!!
2021 11 04
> tratinchica123: > kakva su vaša iskustva kupovine na toj stranici? Puno sam kupovala kod Zalanda. Narudzbe idu jako brzo ali povrati ne funkcioniraju. Ili traju strahovito dugo, a ne 14 dana kako kažu. Još ne znam koliko jer mi nisu vratili. Svakako više od 14 dana. Zovem 0800777977 i pitam za pojedinu narudzbu ali sama operaterka se iščuđava što toliko traje (???)....ili muljaju. A da ne velim da na svaki upit šalju šablonske odgovore, a ne odgovor vezan za tvoju narudzbu i povrat. Dakle, u dijelu koji se odnosi na kupnju i narudzbe, tu su odlicno organizirani ali povrati...katastrofa!!! Budite oprezni, nemojte popušit lovu, inzistirajte na povratu, nemojte odustati!!!
2021 11 04
Ima li netko možda popust kod za Zalando? Ako ima molila bi u inbox, hvala.. Dajem u zamjenu 10% na about you
2022 02 22
1 2