Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

POSTAVKA NA MOJEM PROFILU

Poštovane , pročitajte postavku na mojem profilu. Napisala sam sve iskreno , uz napomenu da ništa ne molim , ali da bi bila sretna kada bi pogledale moj profil i ukoliko bi našle nešto za sebe , jer kako sam navela vrijeme mi naprosto " curi ". Hvala , ako svratite na moj profil i čuvajte zdravlje ono je najvažnije . Kada ga izgubite , tek onda ga znate cijeniti .
2021 10 30
Pogledajte profil, imale smo dosta lijepih suradnji, dok se gospođi nisu dogodile sve ove stvari...poštena i ima jako lijepih stvarčica na profilu 🥰
2021 11 02
Pozdrav, ja sam pogledala vaš pofil, iako nisam našla ništa za sebe želim vam da čim prije ozdravite i vratite se na staro. Htjela sam vam jedan dobronamjeran savjet napisati, jer možda time odbijate kupce.. U opisu o meni ste sve pisali velikim slovima, možda to malo odbija ..
2021 11 03
U redu draga moja , hvala ti na savjetu. Nisam imala takav dojam da time odbijam , ali svakako to više neću činiti . Puno hvala na svemu i na tome što si pogledala moj profil i što si mi zaželjela brzo ozdravljenje. Pozdrav. Gordana
2021 11 05