Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Da li osoba koja prati korisnika dobiva obavijesti o njemu...?

Evo kratko pitanje, ako netko prati korisnika hoće li dobiti obavijest kad osoba koju prati postavi oglas? Na mejl ili nekako :) hvala
2021 11 02
Ne
2021 11 02
Ne. I ne kuzim svrhu toga uopce, no dobro 😂
2021 11 02
> Maleficent80: > Ne. I ne kuzim svrhu toga uopce, no dobro 😂 Ebay to ima i super stvar. Nažalost , krpice ne. Itekako je praktično dobiti obavijest kad netko dodaje nove stvari na profil, a inače kupujete od njega jer vam paše stil, veličina , …
2021 11 02
> karlashop: > > Maleficent80: > > Ne. I ne kuzim svrhu toga uopce, no dobro 😂 > Ebay to ima i super stvar. Nažalost , krpice ne. Itekako je praktično dobiti obavijest kad netko dodaje nove stvari na profil, a inače kupujete od njega jer vam paše stil, veličina , … Daa, istina. Šteta da nemaju krpice takvo što. 😊
2021 11 03
> karlashop: > > Maleficent80: > > Ne. I ne kuzim svrhu toga uopce, no dobro 😂 > Ebay to ima i super stvar. Nažalost , krpice ne. Itekako je praktično dobiti obavijest kad netko dodaje nove stvari na profil, a inače kupujete od njega jer vam paše stil, veličina , … Mislila sam, ne kuzim svrhu toga ovdje, na krpicama 😉
2021 11 03
Nema svrhe, ne razumijem ni ja zasto postoji ta opcija. Puno toga na ovoj stranici ne funkcionira,a itekako mogli su pojednostaviti opcije.
2021 11 03
Da i meni je baš šteta da se to ne može pratiti,nego pojedinačno gledam s vremena na vrijeme ima li što novo kod tih profila
2021 11 03
> Maleficent80: > > karlashop: > > > Maleficent80: > > > Ne. I ne kuzim svrhu toga uopce, no dobro 😂 > > Ebay to ima i super stvar. Nažalost , krpice ne. Itekako je praktično dobiti obavijest kad netko dodaje nove stvari na profil, a inače kupujete od njega jer vam paše stil, veličina , … > Mislila sam, ne kuzim svrhu toga ovdje, na krpicama 😉 Kako ne kužite? Pratite 13 osoba trenutno... ne morate kliknuti na svaki pojedini profil nego se npr. dobije obavijest kad korisnik postavlja nove oglase/artikle. Vrlo praktično. :)
2021 11 03
Nisam razmišljala o tome, ali odlična ideja :)
2021 11 03
> KreativnoSelo: > > Maleficent80: > > > karlashop: > > > > Maleficent80: > > > > Ne. I ne kuzim svrhu toga uopce, no dobro 😂 > > > Ebay to ima i super stvar. Nažalost , krpice ne. Itekako je praktično dobiti obavijest kad netko dodaje nove stvari na profil, a inače kupujete od njega jer vam paše stil, veličina , … > > Mislila sam, ne kuzim svrhu toga ovdje, na krpicama 😉 > Kako ne kužite? Pratite 13 osoba trenutno... ne morate kliknuti na svaki pojedini profil nego se npr. dobije obavijest kad korisnik postavlja nove oglase/artikle. Vrlo praktično. :) Bilo bi super da se stvarno dobije obavijest. Na krpicama. O tome pricam 😂
2021 11 04
Slažem se, jer radi sve češćih prevara bolje se držati poznatih profila. No uredno prije pregledavanja novih stvari pogledam što ima na profilima cura koje pratim.
2021 11 04
> Maleficent80: > > KreativnoSelo: > > > Maleficent80: > > > > karlashop: > > > > > Maleficent80: > > > > > Ne. I ne kuzim svrhu toga uopce, no dobro 😂 > > > > Ebay to ima i super stvar. Nažalost , krpice ne. Itekako je praktično dobiti obavijest kad netko dodaje nove stvari na profil, a inače kupujete od njega jer vam paše stil, veličina , … > > > Mislila sam, ne kuzim svrhu toga ovdje, na krpicama 😉 > > Kako ne kužite? Pratite 13 osoba trenutno... ne morate kliknuti na svaki pojedini profil nego se npr. dobije obavijest kad korisnik postavlja nove oglase/artikle. Vrlo praktično. :) > Bilo bi super da se stvarno dobije obavijest. Na krpicama. O tome pricam 😂 Piše "ne kuzim svrhu toga ovdje" pa sam se potrudila objasniti svrhu. 😊
2021 11 04
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija