Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Baš sam neugodno iznenađena

> Jessy2009: > Ja sam dobila ovaj odgovor od prodavacice koja ima cca 60 pozitivnih povratnih. Pitala sam samo dužinu haljine. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c4594206a48b130ee62a043a83510e80.jpg) :(
2021 11 10
Možda su tek počele s prodajom pa im je sve novo i ne znaju da postoji mogućnost da netko pita za mjere.
2021 11 10
> MojaPula: > Možda su tek počele s prodajom pa im je sve novo i ne znaju da postoji mogućnost da netko pita za mjere. Jeste vi pročitali naše komentare? Jessyy2009 govori o prodavačici sa 60 povratnih, a ova moja kaže da joj se 'puno puta događalo da netko traži mjere, a onda odustane'. Tako da je očito da im nije sve novo i nepoznato.
2021 11 10
> gitadevi: > > MojaPula: > > Možda su tek počele s prodajom pa im je sve novo i ne znaju da postoji mogućnost da netko pita za mjere. > Jeste vi pročitali naše komentare? Jessyy2009 govori o prodavačici sa 60 povratnih, a ova moja kaže da joj se 'puno puta događalo da netko traži mjere, a onda odustane'. Tako da je očito da im nije sve novo i nepoznato. Prepotstavljala sam da pričate o ovoj s nula povratnih.
2021 11 11
> MojaPula: > > gitadevi: > > > MojaPula: > > > Možda su tek počele s prodajom pa im je sve novo i ne znaju da postoji mogućnost da netko pita za mjere. > > Jeste vi pročitali naše komentare? Jessyy2009 govori o prodavačici sa 60 povratnih, a ova moja kaže da joj se 'puno puta događalo da netko traži mjere, a onda odustane'. Tako da je očito da im nije sve novo i nepoznato. > Prepotstavljala sam da pričate o ovoj s nula povratnih. Pa pričamo i o njoj, ali ona tvrdi da joj ljudi često odustaju od kupnje nakon mjerenja, što će reći da joj ovo nije prvi profil ;)
2021 11 11
> gitadevi: > > Jessy2009: > > Ja sam dobila ovaj odgovor od prodavacice koja ima cca 60 pozitivnih povratnih. Pitala sam samo dužinu haljine. > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c4594206a48b130ee62a043a83510e80.jpg) > :( Vrh! :') Sorry, trebale bi odma izmjeriti po postavljanju oglasa. Boze gluposti, ne razumijem boravak na ovoj stranici onda, pa nece netko kupit nes bez mjera.
2021 11 11
> gitadevi: > Pa pričamo i o njoj, ali ona tvrdi da joj ljudi često odustaju od kupnje nakon mjerenja, što će reći da joj ovo nije prvi profil ;) Ova izjava prodavačice je totalna nebuloza. Mjere se traže prije finalnog dogovora, razmjene podataka. Pa mjere se i traze da kupac vidi hoće li odgovarati ili ne . Ako pođemo od toga da se standardi veličina razlikuju od brenda do brenda logično da će se tražiti mjere.
2021 11 11
Mjere su nekako pod MUST kad se ne može vidjeti niti probati artikl. A ovo za ne mjerenje jer je cijena artikla niska: bez riječi 😳😖
2021 11 18
1 2