Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Karla-Zd ili Martina Čale KRADA!!!!!!!

Baš jako ružno i tužno sad vidim da sam imala sreće kupovala sam par puta zlato čak do visine 2.000 kn i sve je prošlo u najboljem redu nije moglo bolje, isto tako sam i prodala za iznose veće pa ni tu nije bilo problema kad ovo čitam baš mi je žao ali isto tako vidim da sam imala veliku sreću., to su mislim pojedinačne specijalke koje ordiniraju a većina žena je tu ok. :D :D :D Nadam se da ćete uspjeti vratiti svoj novac (ružno i tužno) koliko je za novac toliko čovjek gubi više i volju i živce za bilo koju suradnju. Sretno. :D :D :D
2021 11 14
Ne znam sto je bilo gore objavljeno, o kakvim podacima se prica. Ja sam osobno samo objavila prepisku sa curom i njen nick i ime na koje je glasio racun. U svakom slucaju, hvala na podrsci. Ali nisam htjela preko face-a ici traziti jer jednostavno nissam bila sigurna je li to ona. Upadate je da se dva dana nakon moje zadnje poruke javila i poslala poruku da joj se nesto desilo, ali objasnjavati vise nema smisla. I da salje paket. I jednu kratku ispriku. Nisam bila sigurna je li i to patka tako da mi je preostalo samo cekati. Primila sam paket i to dvoje traperica. Traperice su bile ok. Jos je extra stavila (pitam se zasto?) i dvije majice koje nisam trazila. To joj zelim vratiti i pitala sam ju adresu, ali nema ni na to zasad odgovora. Znaci, paket je poslan 15 dana nakon moje uplate. Na moje poruke nije bilo odgovora, iako se ulogiravala u meduvremenu. Sto se desilo ne znam. Osobno imam nekakvo uvjerenje, ali vi sami zakljucite. Od mene je dobila negativnu ocjenu uz kompletno objasnjenje. Da li da ostavljam ovaj post na upozorenje drugima ili da ga brisem jer je paket poslan na kraju? To jos jedino nisam sigurna.
2021 11 18
> maremarenda: > Baš jako ružno i tužno sad vidim da sam imala sreće kupovala sam par puta zlato čak do visine 2.000 kn i sve je prošlo u najboljem redu nije moglo bolje, isto tako sam i prodala za iznose veće pa ni tu nije bilo problema kad ovo čitam baš mi je žao ali isto tako vidim da sam imala veliku sreću., to su mislim pojedinačne specijalke koje ordiniraju a većina žena je tu ok. :D :D :D > Nadam se da ćete uspjeti vratiti svoj novac (ružno i tužno) koliko je za novac toliko čovjek gubi više i volju i živce za bilo koju suradnju. > Sretno. :D :D :D Istina. Na kraju sam dobila ono sto sam platila, ali nisam sigurna da se zelim vise ikada dovesti u takvu situaciju. I pitanje je hocu li vise ista ovdje kupovati.
2021 11 18
1 2