Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kupnja usluge

Pozdrav svima!🥰 Imam jedno kratko pitanje, ne znam da li muci samo mene ili nas ima jos 😅. Vec mjesec dana pokusavam kupit usluge promoviranja ili posebnog artikla i nikako ne mogu pronaci dostupan datum za kategoriju zena. Daje mi da nema rezultata, pa ne razumijem dal sam ja baksuz i stalno pokusavam a druge su zene brze 🤣 ili je problem nesto drugo ☹
2021 11 16
> K&J2003: > Pozdrav svima!🥰 > Imam jedno kratko pitanje, ne znam da li muci samo mene ili nas ima jos 😅. > Vec mjesec dana pokusavam kupit usluge promoviranja ili posebnog artikla i nikako ne mogu pronaci dostupan datum za kategoriju zena. > Daje mi da nema rezultata, pa ne razumijem dal sam ja baksuz i stalno pokusavam a druge su zene brze 🤣 ili je problem nesto drugo ☹ Evo ja sam kupila,ali ne znam dodati artikl,tj naplatili su mi uslugu ali kako dodam artikal?
2021 11 16
> mostarka: > > K&J2003: > > Pozdrav svima!🥰 > > Imam jedno kratko pitanje, ne znam da li muci samo mene ili nas ima jos 😅. > > Vec mjesec dana pokusavam kupit usluge promoviranja ili posebnog artikla i nikako ne mogu pronaci dostupan datum za kategoriju zena. > > Daje mi da nema rezultata, pa ne razumijem dal sam ja baksuz i stalno pokusavam a druge su zene brze 🤣 ili je problem nesto drugo ☹ > Evo ja sam kupila,ali ne znam dodati artikl,tj naplatili su mi uslugu ali kako dodam artikal? Kupili ste u kategoriji žene?
2021 11 16
> mostarka: > > K&J2003: > > Pozdrav svima!🥰 > > Imam jedno kratko pitanje, ne znam da li muci samo mene ili nas ima jos 😅. > > Vec mjesec dana pokusavam kupit usluge promoviranja ili posebnog artikla i nikako ne mogu pronaci dostupan datum za kategoriju zena. > > Daje mi da nema rezultata, pa ne razumijem dal sam ja baksuz i stalno pokusavam a druge su zene brze 🤣 ili je problem nesto drugo ☹ > Evo ja sam kupila,ali ne znam dodati artikl,tj naplatili su mi uslugu ali kako dodam artikal? I ja sam imala taj problem.
2021 11 18
I ja trenutno imam taj problem.
2021 11 21
Ni ja ne mogu kupovati usluge, puno korisnica se žalilo na ovaj problem, a one koje mogu kažu kako im prebaci datum promocije 10 dana kasnije od onog kojeg su odabrale
2021 11 21
taman sad pokusala promovirati artikal, takoder isti problem..
2021 11 22
Bok svima. Jel vam proradilo? Također gledam kupnju no ne nudi mi niti jedan datum u kategoriji Žene :( Jel postoji rješenje tome?
2022 01 05
> embrace: > Ni ja ne mogu kupovati usluge, puno korisnica se žalilo na ovaj problem, a one koje mogu kažu kako im prebaci datum promocije 10 dana kasnije od onog kojeg su odabrale Tako je i meni danas bilo. Prije kupnje je datum bio 11.4., nakon kupnje tek 20.4.
2022 04 10