Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Zara parfemi

Pozz zanima me koji je po vama Zarin parfem najtrajniji imala sam Pink Flambe divan divne note ali jako brzo ishlapi kolko para tolko muzike ali vidim imaju sad dosta novih pa me zanimaju iskustva i preporuke? Da su neke puderaste note tople vanilija karamela a ne citrusne
2021 12 05
ma ja se svaki put zezem i kupim jer su jefitini al brate ništa ne valjaju...pola sata i kraj...
2021 12 05
zara nuit definitivno ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/784a451c6250a723ebe1c44079aed85d.jpg)
2021 12 05
> marbil: > ma ja se svaki put zezem i kupim jer su jefitini al brate ništa ne valjaju...pola sata i kraj... A ja svaki put naspricam i stvarno su od pojedinih divne note ugodne nosu ali cim izadjem iz trg nema ga ko voda pa i odustanem al vidim da ima sad nekih novih pa mozda su se i popravili
2021 12 06
Ovaj Zara Nuit traje stvarno čitav dan! I ostaje na odjeći dugo, dugo, dugo.....
2021 12 06
> FlyGirl5: > Ovaj Zara Nuit traje stvarno čitav dan! > I ostaje na odjeći dugo, dugo, dugo..... Hvala gledala sam note na pun miris i jako mi se svidjaju moram probati
2021 12 06
Meni Zara White rose suuuper miriši i slatka je bočica, ali isto tako za čas ishlapi, sad ga baš dovršavam...
2021 12 11
Probala sam veliku većinu Zarinih parfema i izdvojit ću SAMO i ISKLJUČIVO one koji su zaista dugotrajni (od ovih koji su DOSTUPNI za kupnju, ima ih još, ali oni se više ne proizvode), također ću napisati u zagrade pored svakog za koji su dizajnerski/niche parfem zamjena 😊 Nude Bouquet (Dior - Miss Dior Blooming Bouquet) Fields at Nightfall (Zadig & Voltaire - This Is Her!) Powdery Magnolia (Chloe - Chloe) Red Temptation (Maison Francis Kurkdjian - Baccarat Rouge 540 EDP/Extrait) Rose Gourmand (Mancera - Roses Vanille) Golden Decade (Yves Saint Laurent - Libre/Libre Intense) Majestic Opulence (Lancome - La Vie Est Belle Intensement) Memoire Intense (Lancome - Idole/Idole L’Intense) Sublime Epoque (Armani - My Way) Vibrant Leather (za ovog nisam točno sigurna, nekakav je mix Creed - Aventus For Her i još nekog) Fleur d’Oranger (Tom Ford - Neroli Portofino) Fleur de Patchouli (Chanel - Coco Mademoiselle, ali nije baš stopostotna zamjena) Vetiver Pamplemousse (Hermes - Eau de Pamplemousse Rose) Energetically New York (Le Labo - Santal 33) Fashionably London (Parfums de Marly - Delina Exclusif) Magnificentely Dubai (Juliette Has a Gun - Midnight Oud)
2021 12 12
> buzaruza: > Probala sam veliku većinu Zarinih parfema i izdvojit ću SAMO i ISKLJUČIVO one koji su zaista dugotrajni (od ovih koji su DOSTUPNI za kupnju, ima ih još, ali oni se više ne proizvode), također ću napisati u zagrade pored svakog za koji su dizajnerski/niche parfem zamjena 😊 > Nude Bouquet (Dior - Miss Dior Blooming Bouquet) > Fields at Nightfall (Zadig & Voltaire - This Is Her!) > Powdery Magnolia (Chloe - Chloe) > Red Temptation (Maison Francis Kurkdjian - Baccarat Rouge 540 EDP/Extrait) > Rose Gourmand (Mancera - Roses Vanille) > Golden Decade (Yves Saint Laurent - Libre/Libre Intense) > Majestic Opulence (Lancome - La Vie Est Belle Intensement) > Memoire Intense (Lancome - Idole/Idole L’Intense) > Sublime Epoque (Armani - My Way) > Vibrant Leather (za ovog nisam točno sigurna, nekakav je mix Creed - Aventus For Her i još nekog) > Fleur d’Oranger (Tom Ford - Neroli Portofino) > Fleur de Patchouli (Chanel - Coco Mademoiselle, ali nije baš stopostotna zamjena) > Vetiver Pamplemousse (Hermes - Eau de Pamplemousse Rose) > Energetically New York (Le Labo - Santal 33) > Fashionably London (Parfums de Marly - Delina Exclusif) > Magnificentely Dubai (Juliette Has a Gun - Midnight Oud) Puno ti hvala <3
2021 12 16
> fashionbarbie55: > > buzaruza: > > Probala sam veliku većinu Zarinih parfema i izdvojit ću SAMO i ISKLJUČIVO one koji su zaista dugotrajni (od ovih koji su DOSTUPNI za kupnju, ima ih još, ali oni se više ne proizvode), također ću napisati u zagrade pored svakog za koji su dizajnerski/niche parfem zamjena 😊 > > Nude Bouquet (Dior - Miss Dior Blooming Bouquet) > > Fields at Nightfall (Zadig & Voltaire - This Is Her!) > > Powdery Magnolia (Chloe - Chloe) > > Red Temptation (Maison Francis Kurkdjian - Baccarat Rouge 540 EDP/Extrait) > > Rose Gourmand (Mancera - Roses Vanille) > > Golden Decade (Yves Saint Laurent - Libre/Libre Intense) > > Majestic Opulence (Lancome - La Vie Est Belle Intensement) > > Memoire Intense (Lancome - Idole/Idole L’Intense) > > Sublime Epoque (Armani - My Way) > > Vibrant Leather (za ovog nisam točno sigurna, nekakav je mix Creed - Aventus For Her i još nekog) > > Fleur d’Oranger (Tom Ford - Neroli Portofino) > > Fleur de Patchouli (Chanel - Coco Mademoiselle, ali nije baš stopostotna zamjena) > > Vetiver Pamplemousse (Hermes - Eau de Pamplemousse Rose) > > Energetically New York (Le Labo - Santal 33) > > Fashionably London (Parfums de Marly - Delina Exclusif) > > Magnificentely Dubai (Juliette Has a Gun - Midnight Oud) > Puno ti hvala <3Nisam ni znala da imaju dupe od My way on mi je inace najdivniji parfem trenutno
2021 12 16
> fashionbarbie55: > > fashionbarbie55: > > > buzaruza: > > > Probala sam veliku većinu Zarinih parfema i izdvojit ću SAMO i ISKLJUČIVO one koji su zaista dugotrajni (od ovih koji su DOSTUPNI za kupnju, ima ih još, ali oni se više ne proizvode), također ću napisati u zagrade pored svakog za koji su dizajnerski/niche parfem zamjena 😊 > > > Nude Bouquet (Dior - Miss Dior Blooming Bouquet) > > > Fields at Nightfall (Zadig & Voltaire - This Is Her!) > > > Powdery Magnolia (Chloe - Chloe) > > > Red Temptation (Maison Francis Kurkdjian - Baccarat Rouge 540 EDP/Extrait) > > > Rose Gourmand (Mancera - Roses Vanille) > > > Golden Decade (Yves Saint Laurent - Libre/Libre Intense) > > > Majestic Opulence (Lancome - La Vie Est Belle Intensement) > > > Memoire Intense (Lancome - Idole/Idole L’Intense) > > > Sublime Epoque (Armani - My Way) > > > Vibrant Leather (za ovog nisam točno sigurna, nekakav je mix Creed - Aventus For Her i još nekog) > > > Fleur d’Oranger (Tom Ford - Neroli Portofino) > > > Fleur de Patchouli (Chanel - Coco Mademoiselle, ali nije baš stopostotna zamjena) > > > Vetiver Pamplemousse (Hermes - Eau de Pamplemousse Rose) > > > Energetically New York (Le Labo - Santal 33) > > > Fashionably London (Parfums de Marly - Delina Exclusif) > > > Magnificentely Dubai (Juliette Has a Gun - Midnight Oud) > > Puno ti hvala <3Nisam ni znala da imaju dupe od My way on mi je inace najdivniji parfem trenutno Nema na čemu! 😎🤗 Ukoliko ti treba bilo kakva informacija, pomoć ili preporuka što se tiče parfema, slobodno mi se javi u inbox ☺️
2021 12 16