Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

!!! JE LI MOGUĆE...........?????

Mislim da su se komentatori sunca povukli haha Poanta je bila da svi smijemo raditi sto zelimo po pitanju svog zdravlja, a ostalo je neshvaceno od korisnice kojoj je bilo upuceno, bar sam ju ja tako shvatila 🤷🏼‍♀️ > dobrojutro: > čekan da tema eskalira po pitanju trebamo li gledat u sunce i da li su oni koji ne žele gledat u trajnožareću zvizdu mrzitelji lita i žute boje ili in tek nedostaje vitamina D? ne bi tribalo zanemarit ni mogućnost komentiranja na temu
2021 12 14
Ima taj lik Victor Truviano- ne jede ništa i ne pije vodu, nekako mi se čini da je njemu bolje nego nama- on nema problema, oće li meso ili ribu ili jaja ili vitamine ili nešto od toga ili samo malo sunca i kiše, baš kul, to je prava sloboda....ako ne treba ni hranu ni vodu, ne treba ni cipele ni kožni skupocjeni novčanik ni sat, pa ima sunce...
2021 12 14
Ljudski mozak je neistrazen, tako da je svasta moguce. Vjerujem da mu tako odgovara i da je zadovoljan sa sobom, to i je krajnji cilj. Ne vidim zasto bi to bilo smjesno, pa ne treba nikome od nas skupocjeni novcanik, ni bilo kakav drugaciji, to je nas izbor ✌🏻
2021 12 14
> sanjaurban: > Sonjić, kakva sad pak krpa?????????????? > To je mala srnica sa sklopljenim, tužnastim okicama. Pa mozda bas ta poruka treba biti da je ok staviti krpenu zivotinju, a ne pravu mrtvu! Mozda je poruka bas suprotna jer je zivotinja tako kako kazete -tuzna, vi nemate pojma sto je pjesnik htio reci ali ste razvile svoje teorije i osudile osobu koja to samo prodaje. I to je i dalje samo krpa, tekstil,.. ma nebitno. Toliko objasnjavanja oko neceg tako obicnog i nebitnog, a prodaju pravog krzna nitko ne osudjuje,.. Kakvu poruku salje i torba od umjetne croc kože, a kakvu poruku šalje nasminkana mrsava barbie curicama? Tom logikom sve je lose i nesto nam *implicira*. Ooo ja ludje teme i upisa ne procitah skoro.
2021 12 14
> leonchii: > Ljudski mozak je neistrazen, tako da je svasta moguce. Vjerujem da mu tako odgovara i da je zadovoljan sa sobom, to i je krajnji cilj. Ne vidim zasto bi to bilo smjesno, pa ne treba nikome od nas skupocjeni novcanik, ni bilo kakav drugaciji, to je nas izbor ✌🏻 A gdje piše da je smiješno?
2021 12 14
> sonja90: > > sanjaurban: > > Sonjić, kakva sad pak krpa?????????????? > > To je mala srnica sa sklopljenim, tužnastim okicama. > Pa mozda bas ta poruka treba biti da je ok staviti krpenu zivotinju, a ne pravu mrtvu! Mozda je poruka bas suprotna jer je zivotinja tako kako kazete -tuzna, vi nemate pojma sto je pjesnik htio reci ali ste razvile svoje teorije i osudile osobu koja to samo prodaje. I to je i dalje samo krpa, tekstil,.. ma nebitno. Toliko objasnjavanja oko neceg tako obicnog i nebitnog, a prodaju pravog krzna nitko ne osudjuje,.. Kakvu poruku salje i torba od umjetne croc kože, a kakvu poruku šalje nasminkana mrsava barbie curicama? > Ooo ja ludje teme i upisa ne procitah skoro. Ovo nije obično već nešto što prvi put vidimo, krznene dame smo valjda već dovoljno izanalizirale- također nije nebitno jer ima ovoliko upisa i svi smo još ovdje, tu su i žene koje čitaju a nemaju potrebu ništa upisati (da sam bar takva!)- nisam ja osudila nikakvu osobu koja ovo prodaje- ne znam ni tko prodaje, a to nije ni važno, mi raspravljamo o artiklu i smislu njegovog postojanja......ima nas modernih, konzervativnih, naprednih, nazadnih, neraspoloženih...........pa se razgovaramo....i bolje ti je da se tu razgovaraš nego da trošiš lovu po krpicama..
2021 12 14
😂😂😂😂😂 doslovno se nemate za sta uhvatit osim za moje korisnicko ime koje ocigledno ne mogu promjeniti bez admina a iskreno svejedno mi je. Samo eto voljela bih da dokazete da sam fejk profil jer vidim da dosta toga zakljucujete bez argumenata i dokaza.Niti sam empaticna niti sam plakala oglasila se ko i svi drugi niti smatram da je ta tema za smijanje za razliku od ove ako je moja poruka tamo ikoga probudila/urazumila super a ako nije opet svejedno.Ali simpaticno da ste se pronasli u mojoj poruci iako mozda uopce nije bila upucena vama🤭🤭🤭> andrejama: > > kroice&dodaci: > > Meni je ovo presmjesno😂😂😂 jel moguce da je jedna osoba odvojila pa sigurno 2 sata da svakom odgovori protumisljenjem? Hit😂 > Neki dan vam nije bilo smiješno kad se pričalo o vakcini i da biste mogli primiti istu i tamo ste plakali kako je život okrutan i kako su svi bez empatije, a sad vam je ovo presmiješno. Naravno tužno je samo kad se radi o vlastitoj kičmi. > Jedino smiješno ovdje je tipfeler vašeg profila koji se očito trebao zvati krpiceidodaci, ali kužim u žurbi da se napravi fejk profil, hoće to.....
2021 12 15
"JE LI MOGUĆE ...da netko proizvede,....... poželi kupiti, .........kupi svome djetetu, ....... unese u dječju sobu, ...........izloži na zid.... ovakav "ukras", "dekor" ili kako to već nazvati ???? Meni je pogled na ovaj artikl izazvao toliki stres i nervozu da se još doslovno tresem. "odrubljena" glava životinje, u ovom slučaju plišanac, ali djeca se igraju plišancima i oni su im zamjena za prave životinje, zar ne?? Kakva li je samo poruka djetetu kada mu već odmalena vješaš po zidu "ubijene" životinje i njihove glave ?????? Ja sam zgrožena i užasnuta, nikada to do sada nisam vidjela!! Što vi mislite o tome???" Ovo je citat mog upisa koji je otvorio temu. Kada biste čitale sa razumijevanjem, shvatile biste da apsolutno nikoga nisam napala, nikoga konkretno nisam etiketirala, ni nad kim osobno se nisam sablaznila već sam postavila uopćeno pitanje, koje je po meni sasvim suvislo, no dobilo je sasvim drugu konotaciju. Dakle, jasno i glasno piše: je li moguće da NETKO, naglasak je na netko, a ako u tom kontekstu nastavite čitati pitanje sa razumijevanjem, shvatit ćete valjda napokon na što sam bila fokusirana kada sam ga postavljala. Prvi glagol nakon toga je PROIZVEDE, dakle u tom času uopće nitko sa krpica nije ni u primisli bio obuhvaćen tim pitanjem.... sve ovo dalje samo je nastavak, ali opet uopćen, jer nebitno je da li ovaj strašan artikl prodaje netko sa krpica, netko iz Zagreb, Splita, Francuske, Švedske, Guatemale, Kajmanskih otoka..... problem je sama ideja nekog monstruma da plišanu glavu male srne pribije na komad daske i predodredi da to visi na zidu neke dječije sobe. Može li biti jasnije?
2021 12 15
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4fb0c7a3af3e394b30ec7d1454f4edc7.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/dbd0e848e46a1cb2b3d35550898710d3.jpg) Nadam se da otvaracici teme necu izazvati jos vecu traumu sa slikama ali iskreno ne vidim nikakav horor u ovome niti bi dijete trebalo imati nocne more zbog ovako uredjene sobe. Tako da ko voli nek izvoli.
2021 12 15
@Tanja, ova ekipa djeluje složno....ali na prvoj fotki nije se pitalo što dijete vidi dok leži u svom krevetu? Žablju perspektivu koja nije baš nešto..na drugoj fotki imamo i panj...samo nam sjekira fali........ima i ljepših sobica, ali kako ste rekli, tko voli nek izvoli, ja sam gore pitala da mi je javi neka mama koja bi fotku iz uvoda stavila svom djetetu u sobu..pa se nitko nije javio....ja još čekam.....jer svaku teoriju treba postaviti u praksu.....a to vi najbolje razumijete što se vidi iz svakog komada vašeg nakita..
2021 12 15
> Tanja0204: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/dbd0e848e46a1cb2b3d35550898710d3.jpg) Meni je ovo jako slatko! 😊 Hvala na fotkama, slazem se s vama. Sad je sve izgubilo smisao, konacno :) Osobno mi se ne svidja zlatna podloga, shvatila sam nakon malo detaljnijeg promatranja, a plisanac je sladak. Ako netko tko izradjuje cita ovo moj savjet je bijela ili roza podloga, sudeci po fotkama glas za bijelu 😀
2021 12 15
> sanjaurban: > @Tanja, ova ekipa djeluje složno....ali na prvoj fotki nije se pitalo što dijete vidi dok leži u svom krevetu? Žablju perspektivu koja nije baš nešto..na drugoj fotki imamo i panj...samo nam sjekira fali........ima i ljepših sobica, ali kako ste rekli, tko voli nek izvoli, ja sam gore pitala da mi je javi neka mama koja bi fotku iz uvoda stavila svom djetetu u sobu..pa se nitko nije javio....ja još čekam.....jer svaku teoriju treba postaviti u praksu.....a to vi najbolje razumijete što se vidi iz svakog komada vašeg nakita.. S vama nesto pricati na ovu temu vise ne vrijedi. Mi smo sve freakovi koje nosimo tedije i uggsice. Pol svijeta izopaceno. Druge korisnice to ne znaju; no ja se sjecam upisa. Nije da me smeta, cak se zezamo jel, i to je ok jer ne trebamo svi biti klonovi, ..ali nema smisla s vama vise o ukusu raspravljati.
2021 12 15
> sonja90: > Meni je ovo jako slatko! 😊 Hvala na fotkama, slazem se s vama. Sad je sve izgubilo smisao, konacno :) > Osobno mi se ne svidja zlatna podloga, shvatila sam nakon malo detaljnijeg promatranja, a plisanac je sladak. Ako netko tko izradjuje cita ovo moj savjet je bijela ili roza podloga, sudeci po fotkama glas za bijelu 😀 ja ću kupit teddy kaput i objesit ću ga na zid i onda ću pozvat krpičarke da daju svoj sud....i ovo što zoveš zlatna- ti je zidna tapeta šume- a bijeli jednorog na bijeloj podlozi je neprimjetan, utopio se, nema kontrasta..a roza....to skoro svi sad izbjegavaju jer djevojčice vrlo brzo- ne vole rozu...
2021 12 15
> sonja90: > > sanjaurban: > > @Tanja, ova ekipa djeluje složno....ali na prvoj fotki nije se pitalo što dijete vidi dok leži u svom krevetu? Žablju perspektivu koja nije baš nešto..na drugoj fotki imamo i panj...samo nam sjekira fali........ima i ljepših sobica, ali kako ste rekli, tko voli nek izvoli, ja sam gore pitala da mi je javi neka mama koja bi fotku iz uvoda stavila svom djetetu u sobu..pa se nitko nije javio....ja još čekam.....jer svaku teoriju treba postaviti u praksu.....a to vi najbolje razumijete što se vidi iz svakog komada vašeg nakita.. > S vama nesto pricati na ovu temu vise ne vrijedi. Mi smo sve freakovi koje nosimo tedije i uggsice. Pol svijeta izopaceno. Druge korisnice to ne znaju; no ja se sjecam upisa. Nije da me smeta, cak se zezamo jel, i to je ok jer ne trebamo svi biti klonovi, ..ali nema smisla s vama vise o ukusu raspravljati. pa upravo i možemo razgovarati zato što mislimo različito- svaki razgovor vrijedi- pišem ono što vidim i što mislim- nekad se sprdam i izokrenem stvari- a od vas kao čitatelja se traži da to prepoznate- nisam rekla da ste frikovi, svatko voli ono što voli i nosi to na svoj način- samo što velika većina nosi nešto što drugi nose pa onda imamo klonove u gradu- ja sam mislila da je s vama to zezancija, a vi tako??????? Dakle sve to s kaputima i čizmama.......pa Sonjić.......
2021 12 15
Sto bi tek rekli da udete u moju sobu gdje imam na zidu i policama bar 25 lubanja i bar 30 igracaka E.T.-a? 🤣 Djeca se obozavaju igrati s njima. Svatko nesto voli. Zar se ne cijeni razlicitost ili bas svi moramo voliti iste stvari? A sto se tice osudivanja ljudi nisu Bog da sude.
2021 12 16
1 2 ... 5 6 7 8