Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

(Ne)vidljivost oglasa

Pozdrav! Imam pitanje, neki moji oglasi su vidljivi samo na mom profilu. Nisu vidljivi ni kada idem u tražilicu ni kada odem u tu kategoriju... Zašto? 😳
2021 12 18
Ako ste ih tek oglasili nekada treba desetak minuta (ili više) da se pojave.. znam da je meni par puta bilo tako. Možda je u tome stvar?
2021 12 18
I kod mene. S tim da se ne radi o novim oglasima... Jel ce ova stranica ikad normalno radit?
2021 12 18
I meni se to dešava. Išla sam ponoviti oglase. Sada sam htjela obrisati oglas i ne mogu.
2021 12 18
Ista stvar, oglas se ne može vidjeti tamo gdje je tagiran. Zapravo, ne znam gdje se uopće može vidjeti. I ne mogu koristiti Posebne usluge jer kad odaberem datum piše da Nema rezultata. Ne znam da li o tome ima negdje posebna tema na forumu?
2021 12 18
Nisam to nikada pratila, sad kad sam pročitala išla sam pogledati svoje i da isto nekih ima naušnica nekih nema, to mora biti do stranice, jer sam pogledala sve sam dobro napravila, mislila sam da nisam slučajno stavila krivo ali ne sve točno napisano pa i mene čudi kako nekih nema., znači da nas ima više.,
2021 12 18
I kod mene!
2021 12 18
I ja imam taj problem s dosta oglasa, a i teško brišem oglase, moram više puta uzastopno klikati. Od kad to traje?
2021 12 18
Brisanje i meni šteka. Pokušala sam jedne čizmice sa prodaje prebaciti na poklon, neće ni to.
2021 12 19
Lijepo molimo admina da se uključi u temu i objasni situaciju. Hvala!
2021 12 19
Pozdrav svima.iIkod mene isti problem.Objavljeni parfemi su vidljivi samo u mom profilu a u kategoriji parfemi ih nema ,ni kad upišem ime parfema u tražilicu ne pojavi se moja objava-sve objavljeno u prosincu se ne vidi.Problem je kod mene kategorija parfemi,ostalo radi ok.
2021 12 19
Meni je sad profunkcioniralo 😅
2021 12 19
Moji se najnoviji predmeti također ne vide u tražilici. Vjerujem da je tako mnogima.
2021 12 19
Ako ništa, drago mi je da nisam jedina 😒 Nadam se da će sve proraditi uskoro 🤞
2021 12 19
Isti problem - sad sam provjerila sa Sezane vestom - tag pokazuje Zara stvari, Sisley, Mango, Naf naf... Baš iritantno.
2021 12 19
1 2