Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Vaš stil u 3 rečenice

Evo jedne opuštene teme, s jednostavnom premisli i ciljem da nas sve zabavi. Opišite svoj stil u tri rečenice.
2022 01 13
Trenirka, tene, stara majica= radim od doma već drugu godinu pa mi je ovo glavna furka nakon što oko podne izađem iz pidjame :,'(
2022 01 13
Sredila bi se, neda mi se, trenirka je zakon 😂😂
2022 01 13
boje su zakon :) <3
2022 01 13
Black is such a happy color. Ništa s ničim. Želim biti trendseterica ali onda se sjetim da mrzim šetati po dućanima i da nekad ujutro jedva obučem hlače.
2022 01 13
Vintage, kvaliteta i pažnja koja je tada bila posvećena svakom predmetu. Npr. kad obučem sakoić od Mirjane Marić osjetim i nju i osobu koja je taj sako voljela nositi. Baš dobar filing :)
2022 01 13
Ja imam dve opcije, il sam lezerna,opustena cura s kvarta,il sam black goth bitch ,:(
2022 01 13
> vintage.red.cat: > Vintage, kvaliteta i pažnja koja je tada bila posvećena svakom predmetu. Npr. kad obučem sakoić od Mirjane Marić osjetim i nju i osobu koja je taj sako voljela nositi. Baš dobar filing :) Dijelim vaše mišljenje i osjećaj.
2022 01 13
> ValkyrieBlue: > Black is such a happy color. > Ništa s ničim. > Želim biti trendseterica ali onda se sjetim da mrzim šetati po dućanima i da nekad ujutro jedva obučem hlače. Jao, slično kod mene. Pripremim si nekaj lijepo za posao, al ujutro mi je preeehladno i neda mi se ustat iz kreveta da bi se našminkala, i onda obučem trapke i hudicuu ,:) a po ljeti idem na psoao motorom, i onda mi nije komotno oblačit nekaj fensi
2022 01 13
Sve po malo 8-)
2022 01 13
Obuci se tako da kad se pogledaš u ogledalo ne sličiš na: hladnjak, vreću, kuharicu, cirkuskog klauna, patku, trolejbus ili medvjeda. Sve ostalo može. To je to!
2022 01 13
> Nathaniel13: > > ValkyrieBlue: > > Black is such a happy color. > > Ništa s ničim. > > Želim biti trendseterica ali onda se sjetim da mrzim šetati po dućanima i da nekad ujutro jedva obučem hlače. > Jao, slično kod mene. Pripremim si nekaj lijepo za posao, al ujutro mi je preeehladno i neda mi se ustat iz kreveta da bi se našminkala, i onda obučem trapke i hudicuu ,:) > a po ljeti idem na psoao motorom, i onda mi nije komotno oblačit nekaj fensi Ej! Ovo kao da sam ja pisala, osim motora, ja putujem tabanić transom xD. Između ostalog, radim u uredu i ono, bio bi red da tu i tamo dođem "pristojno uređena". I tako... pripremim ja sebi navečer što ću obući + pete za na noge. Ujutro gledamo se ja i ta jadna stolica prepuna odjeće koja se nikad neće obući.. i ono hell nooou.. crne trapke, košulja.. hasta la vista.
2022 01 13
Malo pomalo svastara
2022 01 13
60e, 70e upoznaju 2020-e. Iz dana u dan drugačiji. Ekspresivan.
2022 01 14
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d245c2d3c0247a2df819bccbf6462dab.jpg)
2022 01 14
1 2