Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Sto pokloniti?

Decko nam je uplatio romanticno putovanje,odnosno Villu Magdalenu za valentinovo,na 3 dana. Ne znam sto mu za uzvrat pokloniti,a da nije parfem,rucni sat,obuca,odjeca,donje rublje,nakit,slike,privjesci,novcanik,carape x-) jer to sam mu sve u ovih 13 godina poklanjala,i ima toga i previse! Neka originalna ideja! 8-)
2022 01 19
Knjiga ako voli citati,ako je taj tip ili karte za neki dogadjaj...
2022 01 19
Platite gorivo za put, koliko je poskupilo, sigurno ce ga razveseliti 😂
2022 01 19
> Desinićka: > Platite gorivo za put, koliko je poskupilo, sigurno ce ga razveseliti 😂 Ovo je dobro odlično😂poklon kartica za gorivo ha ha
2022 01 19
Ako nije problem napisite po povratku kako je bilo..trebali smo bas tamo ici pa odgodili. Mada ocekujem samo pohvale, ali eto znatizeljna sam 😊
2022 01 20
> Desinićka: > Platite gorivo za put, koliko je poskupilo, sigurno ce ga razveseliti 😂 Mislim da ja svakako i placam gorivo,jer cemo ici s mojim autom! 🤣
2022 01 20
> sonja90: > Ako nije problem napisite po povratku kako je bilo..trebali smo bas tamo ici pa odgodili. Mada ocekujem samo pohvale, ali eto znatizeljna sam 😊 Svakako cu javiti! Mi smo culi samo pohvale,pa se nadam da tako i bude! 😊
2022 01 20
Nemora se odmah vraćati, pričekajte pa kad ima sve od ovoga što ste naveli onda i Vi njega iznenadite slijedećim putovanjem, s tim da sad izvučete iz njega gdje bi htio još ići i onda kad se odlučite samo mu kažete eto tako bih ja napravila. :D ;)
2022 01 20
Moj se sprda s Valentinom pa je dobio šalicu ljubavnu za 11 kuna. Svejedno svako jutro pije iz nje i izgleda sretno. Planirali smo neko putovanje u Istru ali smo zadnji čas odustali i kupili djetetu gejmerski stolac. Sad smo mi sretni jer se ona drži ravno :") Ja bih da mi netko pokloni sportsku masažu kod fizijatra u trajanju od sat vremena, ne mora bit ni svijeća ni muzike..
2022 01 20
Vožnju Teslom :")
2022 01 20
> lovebyL: > Vožnju Teslom :") Kako se toga nisam sjetila!!
2022 01 20
Možda karte za neki koncert ili predstavu dok ste na putovanju. Nešto što će mu se svidjeti. Ne znam gdje je ta villa, ali valjda blizu ima nešto zaminljivo
2022 01 20
Zippo upaljač 🙂
2022 01 21
Ja san naletila na jednu fora ideju pa mozda nekom pomogne 🙈🤣 Prefarbati sve u crno i onda ostaviti svoj otisak u bijeloj boji 🙈 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4450e4bc57fa27b5f0be588ff3ab956a.jpg)
2022 01 24
S gadgetima ne mozete pogrijesit - to su igracke za muskarce: smartwatch, bezicne slusalice, bezicni punjac za mob, go pro kamera, dron, play station (ili neke dodatke ili igrice), vr naocale… Ili nekakav tecaj za koji znate da ga zeli: npr. tecaj fotografije, slikanja, plesa… Ako je sportski tip: godisnja clanarina za teretanu ili godisnja zaliha najdrazih proteina, utezi, girje, neka kucna sprava… Ako se imate volje pomuciti mozete napraviti puzzle od kolaza vasih slika (bude fora dok slazete zajedno) ili CV-foto knjigu u DM-u. Sto se tice putovanja mozete sada kupiti avionske karte za neku buducu tajnu destinaciju i pokloniti mu uokvireni print karata na kojima cete odrezati odrediste - tajite mu gdje idete sve dok ne dodete na aerodrom ili mu narednih mjeseci dajite neke hintove ako zelite da pogodi. Sretno! 😍
2022 01 24
1 2