Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upload fotografije u inbox

Ista stavar kao i Vama. :s
2022 02 05
> VeraM36: > Meni nije htio mail adresu poslat u poruci kao ne može biti link na druge stranice. Jer je Gmail.c o m Jučer sam normalno slala svoj mail u porukama da se može napraviti online najava paketa na Tisku, a danas javlja poruku kao što ste opisali.
2022 02 05
Ja sam, biti će popravljeno kroz 2-3 dana!> jackrussel: > > EleonoraK.: > > Događa mi se to kada idem slikati nešto odmah s krpica... A kada uslikam na mobitelu pa učitam datoteku iz galerije onda je sve ok. Ako ste razumjeli što hoću reći. 😅 > Neće mi ni te učita. > Je li netko kontaktirao admina?
2022 02 05
Hvala!> fancy33: > Ja sam, biti će popravljeno kroz 2-3 dana!> jackrussel: > > > EleonoraK.: > > > Događa mi se to kada idem slikati nešto odmah s krpica... A kada uslikam na mobitelu pa učitam datoteku iz galerije onda je sve ok. Ako ste razumjeli što hoću reći. 😅 > > Neće mi ni te učita. > > Je li netko kontaktirao admina?
2022 02 05
Evo i mene s tim problemom. Ja ne učitavam slike, nego samo želim odgovoriti na poruku i onda mi uspije proći 1 poruka, a kada pokušam dalje nešto poslati piše PORUKA NE MOŽE IMATI VEZE NA DRUGE WEB STRANICE. Pomoć Krpica mi odgovorili: "Isključili smo mogućnost slanja email adresa i linkova na druge stranice u pokušaju borbe protiv spam računa. ". Ja u tekst poruke niti stavila email niti neki link!!! (pogledajte fotku). Nešto objasnili što da napravim, ali ih nisam baš skužila :'( ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b424b81baf75134bcef94a669ca9f1fe.jpg)
2022 03 28
Ima li netko raspoložen da mi pomogne riješiti ovaj problem? Puno hvala unaprijed!
2022 03 28
Probajte umjesto točke staviti zarez, možda im ovako vuče po nekim postavkama na domenu.
2022 03 30
1 2