Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Da li se vama ovo događa?

> Irddda: > > Summer17: > > Isto se i meni desilo, nisam mogla priložiti sliku jer sadrži poveznicu na drugi internet sadržaj. (?!) > Isto 🤯 i to taman usred kupnje od koje ću sad odustati jer je fotka bila važna za nastavak dogovora ☹️ Pa razmjenite brojeve moba i komunicirajte preko wappa ili vibera. Tako sam ja s jednom ženom razmjenila slike artikala koje mijenjamo.
2022 02 07
Ja uvjek za dodatne slike idem prek wacappa, lakse je i bolje se vidi.
2022 02 07
Je li moguće da nedaju ni objavu slika u objavama na forumu?? Sve mi je jasnije zašto me nije bilo 4 godine na krpicama :') :')
2022 02 08
Opet isto. Ne mogu napisati mail adresu za najavu tiska, neće da pošalje takvu poruku. Nije mi jasno zašto ne da. Kao ne može lim na drugu mail stranicu?! a) nije isti belaj @gmail.com i url adresa stranice. valjda ovo @ upravo razlikuje mail adresu i adresu web stranice. b) zašto ne bi mogli u privatnim porukama poslati link na nešto. Što, strah vas je konkurentskih stranica. S ovakvom uslugom, i treba vas biti strah......
2022 02 17
Zbog spama kojeg se ne možemo drugačije riješiti.
2022 02 18
> Admin2nd: > Zbog spama kojeg se ne možemo drugačije riješiti. S obzirom da već 2 dana stalno dobivam spam poruke, očito ne radi.
2022 02 20
Šteta, treba cijela aparatura da se dogovori kupnja, e mojekrpice, a ove reklame na vrhu stranice su katastrofa, imam jednu sekundu ako želim nešto upisati u tražilicu, reklame na najgorem mjestu na stranici tak da prekrivaju tražilicu
2022 02 20
1 2