Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Je li još netko ne prima obavijest o primljenim porukama na mail?

Ima li netko kome od danas ne dolaze primljene poruke na e-mail? Piše mi je da taj mail s kojeg primam obavijesti nije siguran (onaj noreply) zna li netko o čemu je riječ?
2022 03 09
Meni vec 3 tjedna ne dolaze redivito Prvo nisu dolazile,pa nekad dođe jedna ili dvije,pa opet nista Znaju poruke kasnit na mail po tjedan dana
2022 03 09
Meni je radilo uredno sve do jučer i sad tipa dobijem svako petu poruku od neke korisnice i piše mi da je nesiguran mail... moram stalno ulazit u stranicu da vidim imam li poruka...
2022 03 09
Evo, sad sam i ja shvatila da mi ništa ne stiže na mail :o Moram provjeravati poruke na stranici.
2022 03 09
Da, ni meni danas ne dolaze obavijesti na mail Inače , uredno prolaze. Danas ne
2022 03 09
Meni stigne par sati kasnije, neki dan cak i nakon cijelog dana, ali kako se cesto ulogiram na laptopu onda nista ne propustim, ali prije mi je sve uredno dolazilo...
2022 03 09
Dio poruka mi na mail dolazi sa zakasnjenjem, a dio uopce ne dode…
2022 03 09
Prijavila sam problem administratorici prije nešto malo više od mjesec dana... U međuvremenu su mi neke notifikacije došle na mail sa zakašnjenjem, ali većina ih nikad nije došla
2022 03 09
> dextroza: > Prijavila sam problem administratorici prije nešto malo više od mjesec dana... U međuvremenu su mi neke notifikacije došle na mail sa zakašnjenjem, ali većina ih nikad nije došla Jeste li dobili odgovor? Prijavila sam i ja, rečeno mi je da će biti prijavljeno IT-ju. Meni se to tek od danas počelo događat...
2022 03 09
Do jučer sve uredno stizalo, danas sam skužila da imam poruku tek kad sam ušla u krpice
2022 03 09
> Tihana2509: > Do jučer sve uredno stizalo, danas sam skužila da imam poruku tek kad sam ušla u krpice Isto 🙈
2022 03 09
> Ivona909: > > dextroza: > > Prijavila sam problem administratorici prije nešto malo više od mjesec dana... U međuvremenu su mi neke notifikacije došle na mail sa zakašnjenjem, ali većina ih nikad nije došla > Jeste li dobili odgovor? > Prijavila sam i ja, rečeno mi je da će biti prijavljeno IT-ju. Meni se to tek od danas počelo događat... Dobila sam odgovor da je prijavljeno, dalje od toga nemam nikakav info...
2022 03 09
Da,i meni danas ne dolaze. Do sada nisam imala problema.
2022 03 09
Također. Od danas imam taj problem.
2022 03 09
Ocito steka svima 🤷
2022 03 09
1 2 3