Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako grupirati artikle?

Lijep pozdrav VIP član sam,ali ne znam kako ide grupiranje artikala. Pa molim tko je vip član a ima tu grupaciju artikala da mi objasni kako to ide?hvala
2022 03 13
Bok! :) Ako mislimo na isto, idete na Postavke (sa onoga gore desno 'Pozdrav, bobazenica!') pa onda imate sa desne strane 'Liste' i onda kada udete u to imate dodavanje lista ili mjenjanje imena vec postojecih. Kada to dodate, onda odete samo na profil svoj i morat cete artikl po artikl oznacavati, znaci tamo gdje stisnete da uredujete/brisete artikle, tu ce vam biti jos dodatna slicica za dodavanje u kataloge koje ste upravo napravili. :D
2022 03 13
> Froglina: > Bok! :) > Ako mislimo na isto, idete na Postavke (sa onoga gore desno 'Pozdrav, bobazenica!') pa onda imate sa desne strane 'Liste' i onda kada udete u to imate dodavanje lista ili mjenjanje imena vec postojecih. > Kada to dodate, onda odete samo na profil svoj i morat cete artikl po artikl oznacavati, znaci tamo gdje stisnete da uredujete/brisete artikle, tu ce vam biti jos dodatna slicica za dodavanje u kataloge koje ste upravo napravili. :D Hvala puno Probat ću😁
2022 03 13