Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Novi “način” slanja na Tisku

Pozdrav, danas sam slala paket na Tisku i pripremila online najavu za paket. Ali, umjesto da skenira kod, prodavačica me uputila na “ekran” gdje sam ponovno morala upisati sve podatke, te je rekla da je to novi način slanja paketa. Da li ste se susrele s tim? Nekako mi nevjerojatno zvuči da bi zakomplicirali stvar s time 😕 Ok je za one koji inače ispunjavaju na kiosku pa da to ne ispisuju ručno, ali meni je definitivno jednostavnije to napraviti online 🤷‍♀️ Nigdje na stranici Tiska nisam našla informaciju o tome, a na stranici se i dalje može napraviti online najava paketa.
2022 03 16
Iskreno, mislim da stvarno nema nikakvog novog načina. :) Čega sam se ja sve naslušala od pojedinih Tisak prodavačica kojima se ne da raditi svoj posao ili ga ne znaju, nekad mi se doslovno cijeli dan pokvari kad ih vidim.
2022 03 16
Nisam to jos cula a ni vidjela Pa sama svrha online najave je da prodavacica samo skenira kod i ima sve podatke na ekranu A ne da se provede pola sata tamo ukucavajuci podatke,veca je sansa nesto zeznuti
2022 03 16
> MariaTu1: > Iskreno, mislim da stvarno nema nikakvog novog načina. :) > Čega sam se ja sve naslušala od pojedinih Tisak prodavačica kojima se ne da raditi svoj posao ili ga ne znaju, nekad mi se doslovno cijeli dan pokvari kad ih vidim. Da… Nekako mi se sve više čini da je prodavačica krivo shvatila kad su joj pojašnjavali (starija je žena). Ali nisam se snašla taj tren tamo. Nego kad sam došla doma razmišljam si kako mi to uopće nema smisla 🤷‍♀️ Baš ću poslati mail Tisku. Da znam za idući put 🙈
2022 03 16
Ja sam danas slala i normalno su krenirali kod... Možda je žena nova pa ne zna kako to funkcionira. Oni čak mogu ručno upisati šifru koju dobijete na mail i povuce im sve podatke
2022 03 16
> jelena693: > Ja sam danas slala i normalno su krenirali kod... Možda je žena nova pa ne zna kako to funkcionira. Oni čak mogu ručno upisati šifru koju dobijete na mail i povuce im sve podatke Nije nova, stalno šaljem tamo. Zato mi i nije jasno 🤷‍♀️ Ali s obzirom da ste Vi normalno mogli danas poslati, valjda je ona pogriješila. Poslala sam sad mail Tisku pa ću vidjeti što oni kažu
2022 03 16
Svaka čast skeniranju no ne vidim problema u ispunjavanju obrazaca, jako puno ljudi ionako se vraća "nepametnim" mobitelima iz mnogih razloga, pa im skeniranje ne igra, a i ima nešto u spikici sa tetom koja već sve zna...
2022 03 16
Danas slala sa 2 različita Tiska.. Bez ikakvih problema,sve kao i do sada, ispunila i teta mi samo skenirala sa moba.
2022 03 16
I meni je jučer to ponudila došla do ekrana i sama skuzila da je to za one koji popunjavaju na licu mjesta. :)
2022 03 16
Ja sam danas isto poslala 2 paketa kreirana online. Kao i uvijek samo je skenirala i to je to. 😃
2022 03 16
Svašta! Kod mene sve funkcionira normalno: najava, sken, slanje.
2022 03 17
Ja sam nedavno napravila on-line najavu i nije mi došao kod na mail pa sam još morala i ručno popunjavati obrazac :-( Ima svega...
2022 03 17
Meni se čini da se njima neda zezati s tim paketima, vidim da joj je to problem pakirati. Kod nas sam primjetila da novima uopće ne pokažu posao, pa oni ne znaju kako to sve napraviti.
2022 03 18
Ima kioska na kojima uopće ne šalju jer im se ne da, dolazila sam i po 5,6 puta, svaki put nova izlika zašto ne mogu baš tada poslati, a onda ima kioska gdje ti prodavačice redovno održe predavanje kako one nisu plaćene dovoljno da bi i to radile, kako im ti paketi smetaju. Na kraju ti postane trauma slat te pakete
2022 03 18
Jako davno sam naišla na takovo nerazumijevanje jer sam imala negdje oko 4 paketa a tada nisam sama kreirala online, i prodavačica mi kaže eto zbog Vaših paketa čeka cijeli red, ali na to sam ju obrijala kako to i treba i zagrozila se da ću isti dan poslati pritužbu za njen rad i rekla joj ako joj se neradi neka da mjesto nekom drugom tko će raditi, odjednom se ploča okrenula bila je jako ljubazna i žalila mi se da ju boli glava pa da je nervozna što i razumijem ali sam onda malo s njom popričala i od tada smo postale prijateljice jer je malo mjesto i uvijek sam dobrodošla od tada, a ako ćutite po Vama svatko gazi., sto ljudi sto ćudi., eto to je moje iskustvo ali imaju 3 koje se mijenjaju i uvijek sam dobrodošla sa osmijehom na licu s njihove strane., moja savjet je progovorite. :D
2022 03 18
1 2