Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Novi “način” slanja na Tisku

> maremarenda: > Jako davno sam naišla na takovo nerazumijevanje jer sam imala negdje oko 4 paketa a tada nisam sama kreirala online, i prodavačica mi kaže eto zbog Vaših paketa čeka cijeli red, ali na to sam ju obrijala kako to i treba i zagrozila se da ću isti dan poslati pritužbu za njen rad i rekla joj ako joj se neradi neka da mjesto nekom drugom tko će raditi, odjednom se ploča okrenula bila je jako ljubazna i žalila mi se da ju boli glava pa da je nervozna što i razumijem ali sam onda malo s njom popričala i od tada smo postale prijateljice jer je malo mjesto i uvijek sam dobrodošla od tada, a ako ćutite po Vama svatko gazi., sto ljudi sto ćudi., eto to je moje iskustvo ali imaju 3 koje se mijenjaju i uvijek sam dobrodošla sa osmijehom na licu s njihove strane., moja savjet je progovorite. :D Bravo, baš sam to htjela napisati...ako im se posao ne radi, neka odu. Ko da se meni da pakirati i čekati u redu na tisku, pa zato svaki put dođem pripremljena, sa napisanim najavama, točno izbrojanim novcima i zahvalim se teti na kiosku nakon što pošalje. Osim toga, za svaki poslani paket dobiju naknadu od 50 lipa. Srećom, na kiosima kojima šaljem nema problema, ali ukoliko zaposlenik ne želi obavljati posao za koji je plaćen, istog trena bih napisala prigovor, jer tako stvara problem ne samo meni, već i osobi koja je kupila artikl koji moram poslati.
2022 03 18
Moj slucaj od jucer: cim sam usla I rekla da imam vise paketa za poslati, prodavacica se video uznemirila. Bombardirala me pitanjima: "koliko paketa? Imam samo 5 naljepnica. Koje velicine su paketi"? Kako me bolio zub, bila sam totalno nekoncentrirana i taj njen stav me iznenadio, pa sam se zbrejkala. Otisla je I zagrabila cca 5 komada kartona za S kutiju. Uz komentar kako se nahodala, kako je umorna, kako su svi POLUDILI sa slanjem tih paketa. Prvi paket je bio S, slozila je kutiju. Iduci paket je bio L, i tu je zena pukla: "Evo, o tome Vam ja pricam, gospodjo. Sad ja moram ici do onog tamo frizidera po L kutiju". Rekla sam joj oprostite, tako mi mailovi idu po redu. "Mailovi. Vama idu mailovi. A ko mene pita". Gledam ja nju, gledam taj frizider, gledam tu prostorijicu. Nisam izdrzala da joj ne spomenem da sam 11 godina radila u kaficu sa 3 vanjske terase, 3 unutarnja odjeljka, potpuno sama, primala narudzbe, pripremala pica, raznosila, prala sudje, cistila stolove... To ja zovem HODANJE, tocnije 9 satno trcanje. I ako sam bila umorna, nikad nisam bila drcna na ljude. Trudila sam se biti ljubazna. Tu se malo primirila. Uglavnom, nije spominjala nikakav Novi nacin slanja 😅 I da, moram napomenuti. Nakon kutije L su isle jos dvije S. Ona ih je redom slagala na kos za smece, sve se ljuljalo. A unutra keramicki tanjur, vaza, Parfemi...samo se nadam da joj to sve nije popadalo. Od silnog umorna i silne prijedjene kilometraze u tom malom lokalu.
2022 03 18
Krivo sam napisala, paketi su redom isli: S, L, S, M i tako ih je redom slagala na kos za smece da su zonglirali. Ceh je bio 85kn, ostavila sam joj 5 kn "tringelta", rekla: Hvala i dovidjenja. Odzdravila mi je okrenuta ledjima. 😔
2022 03 18
Nemojte joj ostavljati novac već ju pitajte jel joj se radi ili neradi ako ne da ćete se požaliti u Tisak, nevolim konflikte, ali još manje volim kad se netko za moj novac i svoj posao odnosi prema meni kao prema građaninu drugog reda TO NEDOZVOLIM nemojte ni Vi. Pretpostavljam da dok god ćutite će se tako ponašati ali kad progovorite da znate svoja prava a njene obveze stvar se mijenja. Sretno :D :D :D (to su osobe koje dopodne mrze sebe a popodne cijeli svijet) hahahahaha.
2022 03 18
> maremarenda: > Nemojte joj ostavljati novac već ju pitajte jel joj se radi ili neradi ako ne da ćete se požaliti u Tisak, nevolim konflikte, ali još manje volim kad se netko za moj novac i svoj posao odnosi prema meni kao prema građaninu drugog reda TO NEDOZVOLIM nemojte ni Vi. > Pretpostavljam da dok god ćutite će se tako ponašati ali kad progovorite da znate svoja prava a njene obveze stvar se mijenja. > Sretno :D :D :D (to su osobe koje dopodne mrze sebe a popodne cijeli svijet) hahahahaha. Pa nisam joj presutjela, dala sam joj do znanja da joj ponasanje nije u redu. A novac uvijek ostavljam. Dostavljacima, blagajnicama, frizerima, pedikerima, konobarima. Stvar navike i dobre volje. 🙂
2022 03 18
Evo danas sam otišla na drugi kiosk i bez problema poslala. Očito je do prodavačice. Sad kad vrtim film kod nje najčešće ili nema kutija/omotnica, ili nema mjesta za pakete… 🙈
2022 03 18
Ostavljam i ja nekad i više ali ako zasluže ako te dočeka kao čovjeka, ali za aroganciju ne. :D :)
2022 03 18
1 2