Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Prevara? Adidas Outlet Hrvatska

![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8d40981756207ac8c746d7751e733a31.jpg)
2022 03 21
Ne znam, ovo je stvarno jako čudno. Ali kako je navedeno još u ovoj temi da je netko prevaren, očito nije pouzdano. Može li se takvim stranicama stati na kraj uopće, nekome prijaviti? Trebale bi i banke reagirati kad ljudi dođu s takvim slučajevima i direktno izvršiti prijavu, a ne znam čine li to...
2022 03 21
> BunnyLola: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f2f495e77ea68dda4a46d1cb4a82b004.jpg) TAKO JE I MENI ISTO! Jesi uspjela dobit povrat novca u banci? A ja ću def pokušati nekako prijaviti stranicu, al za stvarno!
2022 03 22
> ziva12345: > > BunnyLola: > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f2f495e77ea68dda4a46d1cb4a82b004.jpg) > TAKO JE I MENI ISTO! Jesi uspjela dobit povrat novca u banci? A ja ću def pokušati nekako prijaviti stranicu, al za stvarno! Nisam uspjela dobit povrat, kazu da ne mogu nista jer je novac vec sjeo. Mogu samo blokirat karticu i tjt. Ne znam kako vec netko nije obrisao stranicu kad je dosta ljudi prevareno.
2022 03 22
> BunnyLola: > > Nisam uspjela dobit povrat, kazu da ne mogu nista jer je novac vec sjeo. Mogu samo blokirat karticu i tjt. Ne znam kako vec netko nije obrisao stranicu kad je dosta ljudi prevareno. To ne moze biti istina, uvijek mogu vratiti novce. Odite tamo uzivo i recite da ste platili nesto na prevarantskoj stranici. Jos samo fali da stigne to iz Amerike pa otvore na carini, jos ako je fejk, pa naplate troskove plus kaznu. Po meni ne bi trebali prihvatiti paket nego nek se vrati posiljatelju i rijesite to odmah s bankom. Ne morate dizati novce i stavljati ih negdje drugdje, pa nisu vasi novci fizicki u vasoj ladici u banci. Blokirati karticu i traziti novi racun. A drugi put pamet u glavu... Izvadite mozda revolut pa mozete svaki put platiti s jednokratnom karticom i nju odmah izbrisati cim uplata prode, takoder su jako azurni oko uplata prevarantskim stranicama i ima u aplikaciji formular gdje mozete u 5 min dobiti novce nazad. Obavezno otidite u banku jer si mozete velika sranja natovarit na glavu. A kako nitko nije obrisao stranicu, jeste je vi prijavili kome? Ljudi budu prevareni i nastave sa zivotom umjesto da nesto poduzmu
2022 03 24
I instalirajte neku aplikaciju da vam uopce ne da otvoriti takve stranice, meni na poslu ne da otvoriti npr ni farmacijin webshop jer su labelani s drugs, sto onda doslovno prevodi kao droge. Ovo sam kliknula i ne pusta me nikako ni na prvu stranicu
2022 03 24
> TinTina987: > > BunnyLola: > > > > Nisam uspjela dobit povrat, kazu da ne mogu nista jer je novac vec sjeo. Mogu samo blokirat karticu i tjt. Ne znam kako vec netko nije obrisao stranicu kad je dosta ljudi prevareno. > > To ne moze biti istina, uvijek mogu vratiti novce. Odite tamo uzivo i recite da ste platili nesto na prevarantskoj stranici. Jos samo fali da stigne to iz Amerike pa otvore na carini, jos ako je fejk, pa naplate troskove plus kaznu. Po meni ne bi trebali prihvatiti paket nego nek se vrati posiljatelju i rijesite to odmah s bankom. Ne morate dizati novce i stavljati ih negdje drugdje, pa nisu vasi novci fizicki u vasoj ladici u banci. Blokirati karticu i traziti novi racun. A drugi put pamet u glavu... Izvadite mozda revolut pa mozete svaki put platiti s jednokratnom karticom i nju odmah izbrisati cim uplata prode, takoder su jako azurni oko uplata prevarantskim stranicama i ima u aplikaciji formular gdje mozete u 5 min dobiti novce nazad. Obavezno otidite u banku jer si mozete velika sranja natovarit na glavu. > A kako nitko nije obrisao stranicu, jeste je vi prijavili kome? Ljudi budu prevareni i nastave sa zivotom umjesto da nesto poduzmu Hvala puno na savjetima, ali trenutno ne trebam da mi se pametuje puno. Za pamet u glavu znam, svima se moze dogoditi pa tako i meni. A za banku sam vec napisala zasto i radi cega ne mogu dobiti novce. Moja banka nije u Hrvatskoj, prijavila sam sto mi se dogodilo, moja banka ima opciju popunjavanja formulara za reklamaciju ako mogu kontaktirati dobavljaca i to je to. Stranica je prijavljena i nisam prva koja je nasjela. A to jesam li nastavila normalno zivjeti nakon ovoga, jesam. Uz to i napravila sve da razglasim koliko mogu da je stranica lazna da ne bi i ostali nasjeli. Isto tako me aplikacija uopce nije obavijestila da stranica nije legit. Eto ga. Sve znam, samo sam dosla obavijestiti i druge da znaju. 🙄
2022 03 24
Pa nije pametovanje ako je ozbiljna situacija, naručili ste nešto sa sumnjive stranice i sad vam mozda stiže paket iz Amerike. Otvorit će to na carini, a tko zna što je unutra, ako su stvarno tenisice, ali su fejk, dobit ćete ozbiljnu kaznu. Račun svejedno možete zatvoriti, kakve veze ima jel banka u Hrvatskoj ili u Kini, netko ima vaše podatke. Pametujem jer mi se čini da uopće ne shvaćate ozbiljnost situacije
2022 03 25
Može se vratiti novac Poslala sam samo mail sa slikom i računom da sam uplatila i dobila povrat Mogu vam poslati sliku uplate i povrata
2022 03 25
> TinTina987: > Pa nije pametovanje ako je ozbiljna situacija, naručili ste nešto sa sumnjive stranice i sad vam mozda stiže paket iz Amerike. Otvorit će to na carini, a tko zna što je unutra, ako su stvarno tenisice, ali su fejk, dobit ćete ozbiljnu kaznu. > Račun svejedno možete zatvoriti, kakve veze ima jel banka u Hrvatskoj ili u Kini, netko ima vaše podatke. Pametujem jer mi se čini da uopće ne shvaćate ozbiljnost situacije Gospođo otkačite. Nemate se šta sekirat umjesto mene. Pozdrav!
2022 03 25
> BunnyLola: > > sanjaurban: > > Čudna je stranica, taj HR je kao translate, ali onda to nije Outlet Hrvatska- jer zašto bi se stranica koja je na engleskom zvala Outlet Hrvatska? Ili zašto bi se stranica koja je namijenjena hrvatskom tržištu prevodila na engleski? Ne kupujem online nikada pa nemam iskustva, ali sam prošla stranica i stranica, ova je baš loša, neke fotke su baš loše, logo se razlijeva, nema kontakta i adrese kompanije, svašta nešto tu fali, otkad su artikli - izbornik dolje u dnu, a ne u glavnom izborniku, čudno je to sve, ....jedino ne kužim kako dođu tako brzo u vrh s pregledima.. > Najgore mi je od svega kad god sam upisala ovaj model tenisica svaki put mi je ova stranica izlazila. Znaci doslovno mi je iskakala. Nigdje ih nisam mogla naci nego tu. Sad mi je samo zao sto nisam pouzecem placanje stavila. Nasjela sam nazalost, svjesna sam. Samo evo da znaju i drugi da ne budu ludi kao ja. Koji su model te tenisice? Kad kažete da ih nigdje niste mogli naći osim tu
2022 03 25
> VesnaKc: > > BunnyLola: > > > sanjaurban: > > > Čudna je stranica, taj HR je kao translate, ali onda to nije Outlet Hrvatska- jer zašto bi se stranica koja je na engleskom zvala Outlet Hrvatska? Ili zašto bi se stranica koja je namijenjena hrvatskom tržištu prevodila na engleski? Ne kupujem online nikada pa nemam iskustva, ali sam prošla stranica i stranica, ova je baš loša, neke fotke su baš loše, logo se razlijeva, nema kontakta i adrese kompanije, svašta nešto tu fali, otkad su artikli - izbornik dolje u dnu, a ne u glavnom izborniku, čudno je to sve, ....jedino ne kužim kako dođu tako brzo u vrh s pregledima.. > > Najgore mi je od svega kad god sam upisala ovaj model tenisica svaki put mi je ova stranica izlazila. Znaci doslovno mi je iskakala. Nigdje ih nisam mogla naci nego tu. Sad mi je samo zao sto nisam pouzecem placanje stavila. Nasjela sam nazalost, svjesna sam. Samo evo da znaju i drugi da ne budu ludi kao ja. > Koji su model te tenisice? Kad kažete da ih nigdje niste mogli naći osim tu Adidas sambarose bijele s crnim crtala. Apsolutno ih nigdje nije bilo. Svih je boja bilo samo tih ne. Čak ni na Asosu ni na drugim stranim stranicama. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f7390a477a3608973fefbc9719bcbd29.jpg)
2022 03 25
Za ubuduće, provjerite prije na glavnoj stranici Adidasa, Nike-a i slicnih ako uopce imaju trgovinu za Hrvatsku. Za adidas provjereno znam da nema, najbliža je adidas za talijansko trziste s tim da salju iskljucivo u Italiju a ne u Hrvatsku.
2022 03 27
> BunnyLola: > Ništa, nasjela sam. Znam da neću idući put. Na teži načim sam skontala. Evo čisto da znate ako vam bude iskakala stranica da ništa ne naručivate. > Hvala Vam. Poz Najbolje prepoznati tako da: 1. Uvijek narucujete sa kompa, ne sa mobitela. Svaka sigurna stranica prililom placanja u zaglavlju web adrese mora imati https://... Zasto? Http je zaglavlje web adrese a kad placate https znaci da je secure. 2. Ja uvijek provjerim jeli imaju customer service, adresa, broj telefona na stranici. Čim nemaju te podatke ili su podaci nejasni, znači da je prevara. Na ovoj se jasno vidi da traže log in dok kliknete na služba za korisnike. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2bf5f3a38457e7fcda88918161e41860.jpg) 3. Nije mi jasno kako niste skužili još hrvatski prijevod koji je doslovno napravljen preko google translatea??? Pa prijevod je toliko loš da na prvu vidiš da je scam. Svaka hrvatska stranica koja ima prodaju mora imati cijene u kunama, službu za korisnike i pobogu, hrvatski jezik a ne "Službu Za korisnike" odjel.
2022 04 03
Još nešto, promjenite lozinke na svim važnim ulazima tipa mail, društvene mreže a konzultirajte se sa bankom i prijavite prevaru policiji i banci. Možda im uđu u trag.
2022 04 03