Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Louis Vuitton torba kopija

Objavila sam torbu LV za prodaju koja je po meni identicna originalu, ali navela sam da je vjerna kopija i moj oglas je nestao. Zanima me zasto? Krpice prste od kopija i sad je nekome zasmetao bas moj oglas?
2022 03 21
Pa da, mislim da je i zabranjeno prodavanje fejk stvari, bez obzira i ako se naglasi da nisu original. Iako krpice plivaju u fejk stvarcicama, admin obrise svaku prijestupnu objavu.. cini se da je ovaj put vasu..
2022 03 21
Kopije su zakonom zabranjene, tako da ne razumijem zasto bi bile na krpicama dozvoljene
2022 03 22
Da ovdje ima deset admina, i da je svaki mnogoruk ko boginja Parvati, ne bi stigli brisati sve nedozvoljene oglase... ali to ne mijenja činjenicu da je zakon jasan po pitanju kopija i plagijata. Dakle, raspačavanje kopija je zabranjena i kažnjiva rabota; zašto se tome čude samo korisnice ove stranice?! :o
2022 03 22
Ma to su gluposti, drugo je kad prodajes nesto fejk pod original.
2022 03 22
> bubamara12: > Objavila sam torbu LV za prodaju koja je po meni identicna originalu, ali navela sam da je vjerna kopija i moj oglas je nestao. Zanima me zasto? Krpice prste od kopija i sad je nekome zasmetao bas moj oglas? ne vjerujem da je bas samo vas im "zasmetao". Vjerna kopija je i dalje samo kopija ako me razumijete i koliko sam uspjela pohvatati pravila, ovdje to nije dozvoljeno. mozda da probate Njuskalo? Marketplace?
2022 03 22
Nigdje nije dozvoljena prodaja kopija ,:) ni na Njuškalu, ni na Marketu... (drugi je par rukava što se to ipak radi) jer sve te stranice moraju poštivati zakone, a zakoni (u svim državama svijeta) zabranjuju i sankcioniraju krađu.
2022 03 22
ma da znam da nije dozvoljeno samo znam da tamo vidim da se prodaje pod naglaskom da je kopija nesto. vise je ovih sto prodaju kopije pod original, a ovdje na krpicama sam ih vidjela more 🙄
2022 03 22
Dobro je da su Vaš oglas našli administratori, a ne netko drugi :) kazne su velike.
2022 03 22
> bubamara12: > Ma to su gluposti, drugo je kad prodajes nesto fejk pod original. Nisu gluposti, zabranjeno je...
2022 03 22
Zasto onda ne obrisu sve oglase? 😂 admina ima na bacanje i da se jednog zaduzi na 2 dana da obrise sve oglase s kopijama ne bi bilo onda objava iz pitaj Boga kojeg doba. Ako je vec zabranjeno
2022 03 22
Bolje da se bave prevarantima, predatorima i bolesnicima koji se nalaze na ovoj stranici.
2022 03 22
Na krpicama stvarno ima previse korisnika, jednog blokiras, sutra vec ima novi profil, i milijon artikala... Neznam koliko bi admina trebalo biti da nas sve drzi pod kontrolom, pa mi smo zvijeri, nisu oni krivi sto su krpice osim super ducana i leglo pervertita i prevaranata, to sve govori o ljudskom rodu...oglasiti laznjak i onda se buniti jer je oglas uklonjen...
2022 03 22
Oglasi sa parfemima su puni fejkova oznacenih i ne oznacenih. Naravno tu su oni pod ,,tester,, sto je poseban krug pakla. Sa jednom clanicom sam se dopisivao i naznacio joj da je parfem fake ali ju to nije smetalo da ga proda pod original. Zakonom zabranjeno ali ne i na krpicama...
2022 03 23
Ne kupujem ni parfeme ni ove razvikane vristece brendove na krpicama, ali svejedno da pitam da znam kaj znaci 'testeri' poseban krug pakla?😁😁
2022 03 23
1 2