Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tajice=hlače??

Zašto kad se u tražilicu upiše pojam ''tajice'', prikaže se više hlača nego tajica? Je li to neka greška i mogu li ju admini ispraviti ili?
2022 03 24
Svasta se dogada u trazilici, tesko bas da ce admini uspjet sve popratit i pobrisat. Ja sam neki dan trazila gucci tenisice, te to i upisala u trazilicu, a kad ono izbacilo svega.. nike, adidas, xy marke, svasta nesto, a nigdje ni traga ni glasa gucci tenisicama🤣
2022 03 24
Krivi tagovi x-) svi mogući brandovi i no name roba je obvezno Zara ili barem like Zara, Gucci je uvijek i LV i YSL, Adidas je Nike, tako da, ako slučajno ne naletiš pronaći nešto je ravno dobitku na lutriji :') cure koje postavljaju takve oglase same sebi (a nažalost i svima ostalima) kompliciraju stvari.
2022 03 24
Točno to, mislim žalosno je. Kako uopće misliš da netko naleti baš na tvoj proizvod koji ujedno traži i želi, kada se nalazi u moru drugih tagova uz more drugih proizvoda koji su isto tako tagirani. Teška glupost...
2022 03 25