Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kupovina iz dosade?

Bok cure, ne znam događaju li se samo meni (u ovoj mjeri) ili i Vama oni nedajBože upiti? Užasno sam postala ljuta na taj način komunikacije . Doslovno sam dobila 20 upita za dodatne mjere, slike, gluposti, i na kraju razmislim još malo ili uopće nisam dobila odgovor. Ne znam o čemu se treba toliko razmišljati nakon 37818181 fotografija i milijardu mjera. Kako ovdje, tako i na FB profilu. Ne znam šalju li cure upite jer im je dosadno (drugi razlog ne vidim) ili? Mislim da ću takvim curama, kada se opet jave za neki artikl, odbiti suradnju. Zaista nema smisla.
2022 03 25
Također, a i da ne govorim koliko ih imam da žele kupiti nešto, daju mi svoje podatke, ja dam broj računa i onda odustanu bez da uopće napisu da su odustali. Onda se ponovo jave za neki drugi artikl pa se ljute kada odbijem suradnju.
2022 03 25
> Pexinoo123: > Također, a i da ne govorim koliko ih imam da žele kupiti nešto, daju mi svoje podatke, ja dam broj računa i onda odustanu bez da uopće napisu da su odustali. Onda se ponovo jave za neki drugi artikl pa se ljute kada odbijem suradnju. Tu sam godinama, ali do sada nije nikad baš ovako bilo. Ovo je užasno.
2022 03 25
Ja već evo pi*dim zbog prodaje na fejsu 😵‍💫 Maloprije me ženska tražila dodatne slike da se uslikam u balerinama koje prodajem za 20 kn 🙄 ugl nije stvar u tome nego se pogotovo na fb marketplaceu javljaju jel dostupno, traže podatke i onda ni traga ni glasa, a ni na krpicama nije nista drukcije.
2022 03 25
ili pitanje je li slobodno, odmah napisem da da, i onda vise nista.. cemu taj pocetak razgovora ??
2022 03 25
Joj curke šta da vam uopće pričam... Nonstop odgovaram na upite na fejsu o tome je li dostupno. Da, da, dostupno je, da, dostupne su, dostupna je i tako u nedogled. Imam osjećaj da se ta nonšalantnost u komunikaciji i prelila s fejsa ovamo, jer ovdje prije nije bilo tako. Ono što sam nekoć prodala na Krpicama bilo je efikasno i brzo, cure su se javljale samo onda kad su nešto zaista htjele. Sada i ovdje puno razgovora ostane nezavršeno, pošaljem mjere, odgovorim na pitanja i onda ništa, muk. No to još nije najgore, na fejsu me znaju zavlačiti s dogovorima o cijeni, primopredaji... pa im paše samo specifično vrijeme, pa da dođem na drugi kraj grada, sve za artikl ispod 100 kn, a ja još na sve to pristanem, izdogovaramo detalje, razmijenimo brojeve i onda mi gospođa kaže da gleda još jednu drugu jaknicu kod nekoga i da koliko je ta moja dugačka - ja joj izmjerim i gotovo, ne javi se više... Nakon cijele te parade i dopisivanja ne može reći niti "hvala predomislila sam se". Dogodilo mi se i da sam ostavljena na primopredaji, zaboravljena, ali u tom slučaju se radilo o iskrenoj pogrešci. Razumijem da živimo u ubrzanim vremenima i može se dogoditi svima, no zbog svega toga trenutačno sam obustavila primopredaje. Uključila sam poštarinu u cijenu artikala i pokušavam preduhitriti bespotrebna dopisivanja. Što im više prostora dajete, to će vas više zavlačiti. Mislim da su se proširenjem tržišta i priljevom novih kupaca izgubila neka nepisana pravila koja i dalje trebaju postojati: 1) Javljamo se samo kad nešto želimo kupiti. 2) Tražimo dodatne mjere ako je to potrebno. 3) a) ako nam mjere odgovaraju - uzimamo b) ako nam ne odgovaraju - zahvaljujemo se i više sreće drugi put Maksimalno je jednostavno. Ne razumijem zašto se ne bi toga držali i dalje.
2022 03 25
Barem da imaju kulture pa da jave da odustaju ili nesto. Uglavnom se samo prestanu javljati
2022 03 26
Nažalost previše je takvih u zadnje vrijeme. Ljudi su nepristojni postali. 🤷🏻‍♀️
2022 03 26
> AlexBow: > Nažalost previše je takvih u zadnje vrijeme. Ljudi su nepristojni postali. 🤷🏻‍♀️ Ljudi na krpicama su oduvijek nepristojni ,:) tu sam valjda od prvog dana, i oduvijek ista priča.
2022 03 26
Već pomislim da si nažalost netko nezna drugačije vrijeme iskoristiti najbolje je od svega već sve tu spomenuto dajte slikajte na svom vratu, a ima slike, duljinu pa još neznam koliko slika pitanja i nakon toga muk nejavljanja pa bilo bi bar dovoljno odustala sam, ili rezervacija od mjesec dana te sve dogovoreno da se nebih ni javljala a redovno se prijavljuje i na moje pitanje kad je prošao mjesec dana joj to mi je skupo a cijena dogovorena prije rezervacije, baš ima svašta na ovom svijetu., ako izuzmemo one drage i super žene jer zbog njih smo tu inače doista se nebi isplatilo za nikakav novac.
2022 03 26
Uzas,ja isto mislim da im je dosadno,nema drugog opravdanja. Javljaju se da pitaju koja je velicina i cijena,a sve pise u oglasu 🤨, ili pitaju dodatne slike,mjere itd. i onda pitaju koja je cijena (iako pise) i nakon toga ni traga ni glasa. Neki dan mi je neka zena na fb poslala vise odvojenih poruka za isti artikl na cirilici jel dostupno,nakon mog odgovora muk... Ma smiješno mi je vise iti pisati kakvih ljudi ima ,cirkus 😂🤡
2022 03 26
Namjerne provokacije, poruka po poruka....pa ispočetka isto. Na kraju ne javljanje!!! Standardno ponašanje!
2022 03 26
Slažem se sa svime, ljudima kao da je dosadno. Ista stvar i na Marketplaceu.
2022 03 26
Ja sam to na krpicama doživjela možda par puta 😃 više sam neugodnosti imala s krpičarkama kojima bi se javila zainteresirana za nešto, one bi rekle da je artikl dostupan, ne rezerviran, nego dostupan i ja se javim za podatke ali one su u međuvremenu prodale 🙄
2022 03 26
Mislim da se radi o neozbiljnim kupcima.Malo bi,pa ne bi. Ja kao kupac znam točno šta želim,ali naravno uvijek nešto priupitam vezano za ono šta mi je bitno ali nikad nisam pitala da li je dostuan artikal jer pretpostavljam da je ako se nalazi u "ormaru",a nije označen kao rezerviran.
2022 03 27
1 2