Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Otkazivanje rezervacije

> bobazenica: > > Nitospitos: > > Mene nebi smetalo, to su benigne stvari i lijepo je od osobe da ima razumjevanja za tuđe mušice jer nema stete, a ne da se ljuti i kaznjava negativnim ocjenama. Ponekad i ja impulzivno nesto rezerviram pa se lupam po glavi, ali uvjek kupim😂😂😂 > Nisam ostavila negativnu > Opraštam,ljudski je😏 👍👍👍!
2022 03 30
Mi koji smo dugo ovdje nama se takva situacija desila više puta. Na svu sreću nije tako često... 🙋‍♀️
2022 03 30
Mislim da ste vi koji ste dugo ovdje i puno tolerantniji, vec ste oguglali na sve.
2022 03 30
> Nitospitos: > Mislim da ste vi koji ste dugo ovdje i puno tolerantniji, vec ste oguglali na sve. Pa to i je istina vise manje. Ja sam prijateljici pricala par situacija koje sam prosla na krpicama ili sto bih procitala na forumu, ona bi se zgrozila totalno i nije joj nikako bilo jasno kako sam ja to tako "olako" primila hah Al mislim da to sve ima i veze s tim kako se inace u zivotu nosite s problemima i glupostima na koje se nailazi svakodnevno u zivotu. Meni krpice dodu kao razbibriga i mogucnost nekakve dodatne zaradice, tako da se sve u svemu ne zivciram puno ako i dode do kakvih neugodnosti.
2022 03 30
Bravo👍👍👍
2022 03 30
Ja sam i rezervirala i držala rezervacije. Par puta sam našla na jako povoljne stvari i molila rezervaciji do plaće, tipa 5,6 dana. I kupila bi to što sam rezervirala. Držala sam rezervaciju ženi dulje, nije baš bila pouzdana po povratnim. Ali kad sam imala upit za prodaju odmah, prodala sam i javila da nije više sve slobodno ovoj prvoj. Nije bilo problema kod nje jer ima dosta neutralnih i neg za neplaćanje. Ono što joj je ostalo od robice je nakon nekih 2 tjedna kupila. Ima svakakvih situacija, bitno je da osim vremena ništa ne izgubimo. Pogotovo živce.
2022 03 31
Meni je sasvim u redu da osoba odustane od rezervacije, što znate tko je u kakvoj životnoj situaciji. Ako jave, sve okej :) Pa ljudi otkazuju rezervacije u svim životnim sferama, a mislim da na krpicama bar nitko zbog toga nije oštećen jer od ovoga ne živimo. Ukoliko osoba ne javi da odustaje, ili stalno odgađa, zavlači Vas, to je već drugi par rukava.
2022 04 01
Uvijek izlazim u susret i ako odustanu ne ostavljam ni neg ni neutralne jer ocito imaju razlog...vjerujem da se nadaju da ce naci novce, ali vecina ljudi zivi iz minusa u minus...
2022 04 01
Lijepo rečeno i slažem se s Vama u potpunosti ali je dovoljno samo nemogu sada kako sam obećala i stvar je riješena., to ništa ne košta. :D
2022 04 01
nije problem ni otkazivanje rezervacije,jer stvarno se svasta moze nekome dogoditi u međuvremenu nece nitko propasti ako mu u ormaru i dalje ostanu neke hlace ili majica problem bude kad onaj tko je rezervirao niti ne javi da odustaje,ili ignorira poruke imala sam situaciju gdje mi je jedna gospođa rezervirala torbu do place,kao par dana,pa placa kasni i opet cekaj nakon par dana pitam dali uzima torbu,da da naravno da uzima,veceras uplacuje javlja se navecer,uplaceni su novci,nakon 10 min javlja da nije meni uplatila novce nego nekom drugom kao neka opet pricekam,u međuvremenu je skupila neutralne i negativne zbog istih stvari ukratko korisnica je kod 4 osobe rezervirala stvari,sve su ju cekale.svima je lagala da je uplatila nakon svega toga je blokirana zbog muljanja i laganja o uplati zbog takvih stvari izbjegavam rezervacije,nikad nikoga nisam trazila da mi nesto rezervira ako nesto ne mogu kupit,ne gledam to,niti ikoga drugog zavlacim
2022 04 02
Ja sam prestala raditi duge rezervacije (dulje od 3 dana) jer u 90% slučajeva bi žene odustale ili se nisu ni javljale. Prije me je sve više pogađalo, čitale smo i na forumu svakakve situacije, a onda sam prihvatila da je to jednostavno tako. Ne tiče se samo korisnica krpica, već i administracije stranice, trulo je i mutno, ne zaslužuje energiju i pažnju. Uživam u krpicama dok još koliko toliko traju.
2022 04 02
1 2