Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Print na majice

Hej, zna li itko gdje se u Zagrebu može odnijeti majica da se na nju oslikava natpis/dizajn, idealno sitotisak ali nije previše bitno (+ ako znate okvirnu cijenu?). Svugdje nalazim samo usluge printa s njihovim majicama a nije mi to to.
2022 04 04
ima print studio u centru, ali to sam prije puno godina radila, cijena ovisi o velicini printa i da li je tekst ili slika, ali u prosjeku 50-60 kn ako imate svoju majicu. ne znam da li su mijenjali pravila
2022 04 04
JOMAROSI, ja sam kod njih printala na svoje majice, htjeli su printat i na rebraste što su mi u Print Studiju odbili, zaguglajte ih..te jeftine majice na koje neki printaju su mi bile bezveze, mi smo kupili majice dugih rukava koje se mogu onda nositi većinu godine...
2022 04 04
Pozdrav, ako ne pronađete, možete i sami napraviti, postoji transfer papir za tekstil, isprinta se fotka na papir i onda se pomoću pegle fiksira...ili nešto u tom stilu...a postoje i mediji koji prenose slike na tekstil (marabu foto transfer), ima za kupiti u chemacu i sličnim dućanima...
2022 04 05