Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Victoria's Secret

Bok cure! Imam pitanje u vezi VS narudzbe online. Voljela bi narucit, ali je dostava nakon 100€ free, pa ako je jos netko zainteresiran za kupnju da uzmemo zajedno 🥰
2022 04 14
Pogledajte na Next web stranici. Imaju velik izbor VS stvari, cesto jeftinije nego na originalnoj stranici
2022 04 14
Nije sigurno negdje jeftinije nego na sluzbenoj stranici jer im to nije isplativo, nego Victorias secret odmah obracunava carinu i pdv, sta za Next nisam sigurna, ovisi odakle roba dolazi, pretpostavljam da obracun carine i pdv-a slijedi onda naknadno, tj. placate kad stigne. Prije se nekako i moglo "prosvercati", a sad se doslovo sve oporezuje i carini. Jer razlika tocno odgovara toj cifri.
2022 04 23
Ovo je ko da kažete da na Adidas na about you ne može nikako biti jeftiniji nego na službenoj stranici Next šalje iz Njemačke
2022 04 23
Bas tako je kao sto kazete.. Jer npr. Panty packs kostaju 30€, a kad ih preracuna u Hrk ispadne 298 kn, dakle odmah ubacuju carinu, pa onda plus dostavu od 70kn.. Kad sam narucivala u sezoni prosle godine nije mi tako ispadalo, ali eto🤷🏼‍♀️
2022 04 24