Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Neugodna suradnja s korisnicom bonkic

Definitivno je za povrat. Samo labavo vezano uz temu, jer se tiče cjenjkanja. Meni u zadnje vrijeme cure nisu odgovarale na poruke kad bi nudila nižu cijenu, što mi je presmiješno, jer više ljudi ima oglas za istu stvar i artikl sam na kraju kupila od cure koja mi je odgovorila - i to ne sa popustom.
2022 04 16
Nemate tu što pitati druge za mišljenje, prodavač je neiskreno opisao predmet koji prodaje, što je zakonom zabranjeno - javiti se adminu sa slikama oglasa i razgovora, to je sigurni povrat, vjerujem da će riješiti to s njom.
2022 04 16
Javila sam se administratorici i sve opisala, no još nisam dobila odgovor. Također, zamolila sam administratoricu da mi izbriše negativnu povratnu jer sam korisnici bonkic pošteno uplatila 200kn s poštarinom, ona mi je odmah ostavila pozitivnu povratnu da bi je potom izbrisala i napisala negativnu. Nadam se da će se barem taj dio s negativnom povratnom riješiti...
2022 04 16
Ma ovo je čista prevara. Malo se prešla misleći da se oglasi ne mogu izvuć. Dajte joj neki rok (ili u roku odma) da vam vrati pare, u protivnom javno u naslov stavite ime i prezime. ... pa nek ona i mama budu ponosne
2022 04 16
Sram te moze bit bonkic! Mozes pod ruku s Antonijom Barić! Dolazi ti u Split u 5 misec pa idite na kavu. Iste ste! Sta ti znaci da ne vrsis povrat??? Da mozes uvaljivat smece ko i ona??? Vrati curi pare, ako su duplo placene i nove nove ko sta si rekla prodat ces ih leteci
2022 04 16
> krpicelover: > Javila sam se administratorici i sve opisala, no još nisam dobila odgovor. Također, zamolila sam administratoricu da mi izbriše negativnu povratnu jer sam korisnici bonkic pošteno uplatila 200kn s poštarinom, ona mi je odmah ostavila pozitivnu povratnu da bi je potom izbrisala i napisala negativnu. Nadam se da će se barem taj dio s negativnom povratnom riješiti... Adminka će vam svakako obrisati osvetničku negativnu i urgirati kod nepoštene prodavalice da izvrši povrat novca. Možda će potrajati dan dva, budite strpljivi.
2022 04 17
> gitadevi: > > krpicelover: > > Javila sam se administratorici i sve opisala, no još nisam dobila odgovor. Također, zamolila sam administratoricu da mi izbriše negativnu povratnu jer sam korisnici bonkic pošteno uplatila 200kn s poštarinom, ona mi je odmah ostavila pozitivnu povratnu da bi je potom izbrisala i napisala negativnu. Nadam se da će se barem taj dio s negativnom povratnom riješiti... > Adminka će vam svakako obrisati osvetničku negativnu i urgirati kod nepoštene prodavalice da izvrši povrat novca. Možda će potrajati dan dva, budite strpljivi. Hvala na odgovoru i svima na podršci i razumijevanju, da bit ću strpljiva i pričekati. :") :")
2022 04 17
Ovakvi tragovi na salonkama nastaju kada su vec poprilicno nosene.
2022 04 22
Kakve fore, ne vršim povrat i pametnom dosta 🙈 ma daj Izmjenila opis na oglasu, ali je očito zaboravila da ne može izmjeniti poruke gdje piše da su nove, nove. Treba vratiti novac, a ja bi i njeno ime i prezime stavila u opis teme pa da se jasno vidi o kome se radi, da ju i poznanici i prijatelji prepoznaju i vide kako se sramoti za 200 kn. Fuj 🤢
2022 04 24
1 2