Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Modeling-pitanja?

Vidim da na forumu ima puno tema pa evo da se i ja raspitam malo. Ovo će možda biti malo glupo za krpice no dobro.. Ima li netko iskustava sa modeling agencijama u Zagrebu ili Rijeci.. Kako to sve funkcionira ako se prijavite online ili preko maila? Da li se plaća ili ne? Možda ako znate za Relatum models koja je najniža dob za prijavu i kakava su vaša iskustva općenito??
2022 04 22
Ja sam radila sa Talia Model u Zagrebu. Slala sam prijavu na mail, pretpostavljam da jos uvijek tako primaju, davno sam bila tamo. Posaljete sliku cijelog tijela u casual kombinaciji da se vidi figura i jednu sliku lica iz bliza sa podacima o visini i tezini. Pa vas zovu na razgovor ako im se svidite. Clanstvo se ne placa, mislim da primaju od 12-13 godina na dalje (rijetko starije od 20 i bez iskustva). Samo se placa portofolio sa fotografijama, ali ja to nisam radila odmah nego kad su mi roditelji ustedili za to
2022 04 22
> jelena693: > Ja sam radila sa Talia Model u Zagrebu. Slala sam prijavu na mail, pretpostavljam da jos uvijek tako primaju, davno sam bila tamo. Posaljete sliku cijelog tijela u casual kombinaciji da se vidi figura i jednu sliku lica iz bliza sa podacima o visini i tezini. Pa vas zovu na razgovor ako im se svidite. Clanstvo se ne placa, mislim da primaju od 12-13 godina na dalje (rijetko starije od 20 i bez iskustva). Samo se placa portofolio sa fotografijama, ali ja to nisam radila odmah nego kad su mi roditelji ustedili za to Aa u redu hvala Vam. ☺️☺️
2022 04 22
Najbolje d aim direkt pošaljete mail/porukicu na fejsu pa neka vam svaka agencija za sebe isprica sto i kako :D Obicno traze par fotki, pa vas oni zovu na fotkanje portfolija i mislim da se to placa. ja se modelingom bavim samo kao freelancer iz hobija pa konkretno s tim agencijama nemam iskustva. Ne odgovaraju mi uvjeti, a i ne odgovaram ja njima jer sam alt. radila sma s casting agencijama pa ako vam je to interesantno, mozete se i kod njih prijaviti za povremene honorirane poslice. Slobodno pisite u inboks ako vas nesto u vezi toga zanima
2022 04 25
> Nathaniel13: > Najbolje d aim direkt pošaljete mail/porukicu na fejsu pa neka vam svaka agencija za sebe isprica sto i kako :D > Obicno traze par fotki, pa vas oni zovu na fotkanje portfolija i mislim da se to placa. > ja se modelingom bavim samo kao freelancer iz hobija pa konkretno s tim agencijama nemam iskustva. Ne odgovaraju mi uvjeti, a i ne odgovaram ja njima jer sam alt. > radila sma s casting agencijama pa ako vam je to interesantno, mozete se i kod njih prijaviti za povremene honorirane poslice. > Slobodno pisite u inboks ako vas nesto u vezi toga zanima Hvala Vam puno i može! ☺️😁
2022 04 25
Bez da čitam ostale komentare osim prvog... Kćer je u modelingu. Taliu izbjegavati u najvećem krugu!!! Iskeširaće vas za Book, ugl poslove tražite sami, a kad nađete uzmu postotak. Ne prosljeđuju novac modelima i plaćanje se čeka po pola godine. Najgori od najgoreg od najgoreg. Ne mogu Vam opisati koliko su loši. Imate Sonic models (ZG-RI-PU) i N Models u Rijeci. Ali bez obzira na lokaciju, možete se prijavit. To su moderne agencije s individualnim pristupom modelu. Ulaganje vam je minimalno, jer dobijete book i polaroide. Uglavnom ako Agencija traži da nešto platite - BJEŽITE od takvih. Eh da... Midiken i škola hodanja... Znači užas! Imate li predispozicije za modela? (Javite se s pitanjima u inbox)
2022 05 09