Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Krpelji i psi, pomoć

Nexgard tablete su definitivno najbolje, jer se krpelji i buhe neće uhvatiti na psa.... a što se tiče raznih ampula koje se nakapaju na psa, čitala sam da one djeluju tako da kada buha ili krpelj ugrize psa da se otruju. Po tome vaš pas može biti pun buha i krpelja, a tek kad se nasišu dovoljno krvi umri, a samim time mogu zaraziti psa raznim bolestima i nije ugodno svaki dan pregledavati psa i vaditi mu krpelje i buhe. Također moj pas je dobio velike opekline na vratu nakon apliciranja frontline tekućine Tako da definitivno preporučam tablete
2022 04 26
Može biti da je do tipa dlake, to ne mogu biti sigurna, ali evo u detalje zašto vjerujem Forestu. 2020. u 3. mjesecu otprilike, taman kad smo trebali ogrlicu, dogodilo se da zbog korone bez pisane potvrde nismo mogli u Split. U Trogiru ih je inače bilo na par mjesta za kupiti, ali tad baš ne...ili se rasprodale ili su pošiljke kasnile, ne znam razlog. Živim u slabije naseljenom dijelu grada...maslinici i polja su u većini još uvijek. Svaki dan 3-4 šetnje s psom i u prosjeku 1-2 krpelja dnevno. To je trajalo 10-15 dana, sve dok prijatelj koji radi u Splitu nije donio ogrlicu. Od tog dana, kao i inače, ni jedan. Mješanka je jazavčara i ptičara i ima kratku oštru dlaku. Po meni je ogrlica učinkovita, jednostavna za korištenje i svakako isplativa. Naravno da svakom tipu psa ne odgovara isto, ali nisam za to da ogrlicu u startu treba odbaciti.
2022 04 28
1 2