Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Temperatura, malaksalost

Pozdrav, drage krpicarke. Zadnjih 20 dana imam temperaturu koja se krece od 37,7° do 38°. Uzasno sam malaksala, umorna, sve mi je tesko, glava me boli. Bila sam vec na masu pregleda, 3 puta vadila krv, nista mi nisu nasli i nastavljam dalje s pregledima i vadenjem krvi. Nije korona, nije mononukleoza, nije stitnjaca. Cak ni doktori nemaju vise ideja sto bi moglo biti.. Jel se neka od vas susretala sa slicnim problemima? Ako jeste, sto je bilo u pitanju? Kako se rijesiti temperature i umora? Stojim doma, odmaram, pila sam i sumamed, aspirin, lekadol, nista mi nije pomoglo.. Ako imate kakav savjet, bila bih stvarno zahvalna😔
2022 06 04
Trebate ići na još neke pretrage. Sretno.
2022 06 04
znam nekog ko se susreo sa sličnim problemom,osoba je po naputku dr.opće prakse išla na zaraznu i ispalo je da je nešto s jetrom, neka manja upala koja će proći sama od sebe, ništa od lijekova nije propisano...osoba pije čaj od kadulje, sirutku, po potrebi andol i bolje je, za par dana kontrola vađenje krvi provjerite da vas nije nešto ugrizlo ako volite šetati šumom, što ste jeli i pili, koje dodatke prehrani uzimali u zadnje vrijeme...
2022 06 04
Uff jetre se nisam ni sjetila.. Budem onda za to vadila krv, puno hvala😊
2022 06 05
Pozdrav ,ako ste bili nedavno u prirodi ili sl,pregledajte se možda ste pokupili i krpelja negdje ,moja prijateljica je imala sl simptome od krpelja ,tako da treba biti oprezan,i baravno naći uzrok vašem stanju sretno
2022 06 05
> Novekrpice1001: > Uff jetre se nisam ni sjetila.. > Budem onda za to vadila krv, puno hvala😊 Nadam se da vam nisu tri puta vadili krv bez da provjere jetrene probe... Leukociti? Gdje ste vadili krv za mononukleozu? I meni je prvi put pokazalo da nije, nakon dva tjedna su brojevi bilo grozno visoki i išla sam na zaraznu
2022 06 05
Nisam bas po nekakvoj prirodi, pa ne vjerujem da je krpelj, pretrazila sam se sada i nisam uocila.. Bila sam na hitnoj na zaraznu, tu su mi prvi put vadili krv (ne znam koje su tocno pretrage bile u pitanju), i ti nalazi su bili uredni. Nakon toga sam na higijenski i nuklearnu vadila za stitnjacu i mononukleozu, stitnjaca super, a mononukleoza u konacnici negativna, ali da sam ju prebolila u posljednjih godinu dana, no sve u svemu, da to nije razlog trenutne temperature i malaksalosti. A jucer sam opet negdje u bolnici vadila krv za provjeru antitijela za koronu, i takoder negativno. Sutra idem ponovo vaditi krv za jos neke dodatne pretrage, ne znam ni sama koje tocno, spomenila sam mu i jetru kako je tratincica rekla, pa cemo vidjet. Doktor mi je sam rekao da cu ostati bez krvi dok ne saznamo sto mi je, s obzirom na to koliko sam vec puta vadila, a nista nismo saznali.. Jos mi se jedna cura javila privatno i rekla da probam i kod ginekologa, mozda je nesto s te strane u pitanju.😖
2022 06 07