Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Tisak mijenja cijene

Piše u cjeniku da je koverta 16kn (ako se kreira on line) - ja sam platila danas 18. Poslala sam im upit. Skoro da je mi je artikl bio jeftiniji od poštarine. :D
2022 07 01
> lilarose: > Piše u cjeniku da je koverta 16kn (ako se kreira on line) - ja sam platila danas 18. > Poslala sam im upit. > Skoro da je mi je artikl bio jeftiniji od poštarine. :D I meni je jučer S paket naplaćen 23 umjesto 21kn. Nije mi se dalo na kiosku raspravljati zbog 2kn, ali koliko vidim na računu kutija je obračunata 6kn (prema novom cjeniku) a onda kaucija skinuta 4kn (tj. po starom cjeniku).
2022 07 02
Evo - danas su mi normalno naplatili S paket 21kn. Pa kao što smo i pretpostavljali (na ovoj ili susjednim temama - jer ima ih više ,:) ) - jučer su očito imali grešku. Ono što mene sad zanima - jel ovo "pojeo vuk magare" - ili bi ipak bilo fer da nam npr. sljedeći put skinu te 2kn - jer većina nas vjerojatno ima taj jučerašnji račun sačuvan. Ili barem isprika? Naravno - na upit mi ništa nisu odgovorili - a poslala sam im čak i poruku u messenger. Isto ništa.
2022 07 02
Pretpostavljam da mogu vratiti novce na račun. Teško da će na kiosku umanjiti račun. Meni su svaki put vratili novce na račun (slala sam im mail) kada sam kutiju kupila prije slanja i onda nije prolazio na tisku kod za kauciju. A na mail im treba par dana da odgovore. Čini mi se da u onom automatskom odgovoru piše do 15 dana
2022 07 02
> ivana1589: > Pretpostavljam da mogu vratiti novce na račun. Teško da će na kiosku umanjiti račun. > Meni su svaki put vratili novce na račun (slala sam im mail) kada sam kutiju kupila prije slanja i onda nije prolazio na tisku kod za kauciju. > A na mail im treba par dana da odgovore. Čini mi se da u onom automatskom odgovoru piše do 15 dana Platila sam gotovinom. Inače... sve se može... na računu postoji kod - i preko njega se može napraviti umanjenje sljedećeg računa sigurno... samo da žele. Jer greška je njihova i nepravilno su naplaćivali više. Ja ću svakako napisati primjedbu u onu rubriku potrošač u 24 sata...
2022 07 03
Meni su vam već nekoliko puta naplatili i kutiju kad sam ju ja donijela na prodajno mjesto, iako sam imala račun i QR kod da sam prije kupila kutiju. Nije mi se dalo svađati s prodavačicom pa sam im poslala reklamaciju na mail i uplatili su mi već par puta na IBAN račun. 5 po 5 kuna i skupi se. Kuzim, ne mozes uvijek dovoljno educirati radnika, a oni uvijek misle da sve znaju :D Btw. Bezobrazno je da je popust na web najavu Tiska samo 1 kunu. Zbog jedne kune ne zeza mi se s najavama, rađe ću doći na prodajno mjesto i tamo popuniti.
2022 07 03
> lilarose: > Platila sam gotovinom. > Inače... sve se može... na računu postoji kod - i preko njega se može napraviti umanjenje sljedećeg računa sigurno... samo da žele. > Jer greška je njihova i nepravilno su naplaćivali više. > Ja ću svakako napisati primjedbu u onu rubriku potrošač u 24 sata... U mailu im navedete svoj Iban i uplate Vam na njega. Tako su meni za kutije. Naravno, morate im poslati i dokaz, tj. sliku računa (u mom slučaju je to bio i papirić s kodom za kutiju).
2022 07 03
Divno, ni manje ni više nego 30%.
2022 07 05
> embrace: > Čak mi i nebi smetale te 3 kn više kad bi se Tisak malo sredio...ono, da rade po radnom vremenu kako spada, da ima dovoljno kutija i koverti, i zašto je uvijek ona fora da pola sata prije zatvaranja ne šalju pakete...? Ja sam imala incident sa prodavačicom kada sam došla sat vremena prije zatvaranja. Neopisivo je neugodna bila, osjetila sam se poniženom. Nakon toga kontaktirala sam Tisak mailom, navela im problem, i dotična je maknuta na drugo mjesto. I nije jedina koja se tako ponaša. Ima divnih žena, ali, brate mili, ima ih i takvih da ih treba prijaviti.
2022 07 05
1 2 3