Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Info o veličinama

Drage djevojke, znam da nije neka tema, ali trebala bih savjet oko odredjivanja velicine za jednu Mohito haljinu, pa ako je netko kupovao kod njih da mi kaze jesu li velicine klasicne ili? Meni inace Bershka i Zara XS/34 savrseno odgovaraju, a cini mi se da Mohito ima malo vece modele, pa ne znam trebam li uzeti manju velicinu, ili je to sve tu negdje slicno ☺️ puno Vam hvala na odgovoru, Ivana ❤️
2022 06 29
Ja inace nosim M/L, iz mohita mi odgovara M velicina, ali jednu haljinu koju sam probala, trebala mi je S velicina. Tako da ne znam pomaze li vam ovo moje ista haha Ja bi svakako savjetovala ako ste u mogucnosti probati ili da malo detaljnije promotrite o kojem se materijalu radi, te je li rastezljiv pa da tako probate odluciti.
2022 06 29
Ma jeste, pomogli ste mi naravno ☺️ nazalost nisam u mogucnosti isprobati, ali valjda ce biti u redu, 😁valjda ne moze biti bas toliko velika ako je uzak kroj 😅 Hvala Vam sto puno ste mi se javili 💕
2022 06 29
Ako narucujete online, narucite i manju i vecu pa jednu vratite.
2022 06 29
Javite im se preko facebooka, reći će Vam da li je haljina veći ili manji model. Tako ja nisam bila sigurna i stvarno imam sve pohvale za korisničku podršku.
2022 06 29
Hvala Vam ☺️
2022 06 30
Drage djevojke, opet ja 😍 Zna li koja od vas kakvi su kalupi Juicy Couture obuce? Puno hvala ❤️
2022 12 23