Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prodaja lotova

Drage moje krpičarke, poprilično sam sigurna da sam u nekom trenu pročitala pravilo za prodaju lotova - cijena u oglasu mora biti cijena CIJELOG LOTA. Al više to ne mogu naći. Jesam to umislila?
2022 07 01
https://mojekrpice.hr/help/15/sto-je-lot-i-koja-su-pravila-postavljanja-takvog-artikla
2022 07 01
Molim Vas, znam da nije ova tema, ali kako bih mogla objaviti zamolbu za bilo koga od cura sa krpica da mi nesto kupi u New Yorkeru sto nema u Os?
2022 07 01
> Nathaniel13: > Drage moje krpičarke, > poprilično sam sigurna da sam u nekom trenu pročitala pravilo za prodaju lotova - cijena u oglasu mora biti cijena CIJELOG LOTA. > Al više to ne mogu naći. Jesam to umislila? Ako je oglaseno kao lot,mora biti ukupna cijena naznacena za cijeli lot U oglasu se moze napisati pojedinacna cijena za svaki artikl A ne primjer staviti lot 50kn A na kraju svaka stvar u oglasu je 50kn To nije dozvoljeno
2022 07 01
Da, tako treba, cijena kod lota znači cijena cijelog lota. Vidim da se nekad prodaju pojedinačno stvari iz lota pa su prekrižene. A cijena ostala ista ili se spustila??? o:) Također vidim cijene 1kn, šta je pak to!?
2022 07 02
Hvalaa
2022 07 04