Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Što kupiti za rođendan?

Drage krpičarke, molim vas za savjete. U subotu idemo na rođendan curi zaručnikovog prijatelja. Djevojku ću tada prvi put upoznati, ne znam apsolutno ništa o njoj, osim koliko godina ima pa ne znam što bih joj kupila za rođendan...
2022 07 12
Osobno da prvi put idem k nekoj curi, uzela bih jednu Bajaderu (veganska je, za svaki slučaj,a i fina haha), u ukrasni papir lijepo zamotanu crvenu ružu, klasičnu crnu maskaru srednjeg drogerijskog ranga (npr maybelline), nude ruž za usne i jednu kremu za ruke/ set za njegu. Nakit i parfem su delikatni pokloni gdje se mora dublje poznavati osoba i njene preferencije. Ono što se prije svega cijeni je gesta i svaka normalna osoba bi bila zahvalna na dobivenom, a ovo mi se čini nekako najnetrualnije što svima dobro dođe.
2022 07 12
Hehe savjet iznad mi se čini izvrstan :) Vrlo realno i smisleno.
2022 07 12
> NikyPiky: > Osobno da prvi put idem k nekoj curi, uzela bih jednu Bajaderu (veganska je, za svaki slučaj,a i fina haha), u ukrasni papir lijepo zamotanu crvenu ružu, klasičnu crnu maskaru srednjeg drogerijskog ranga (npr maybelline), nude ruž za usne i jednu kremu za ruke/ set za njegu. Nakit i parfem su delikatni pokloni gdje se mora dublje poznavati osoba i njene preferencije. Ono što se prije svega cijeni je gesta i svaka normalna osoba bi bila zahvalna na dobivenom, a ovo mi se čini nekako najnetrualnije što svima dobro dođe. Hvala puno, voljela bih to dobiti :")
2022 07 12
> NikyPiky: > Osobno da prvi put idem k nekoj curi, uzela bih jednu Bajaderu (veganska je, za svaki slučaj,a i fina haha), u ukrasni papir lijepo zamotanu crvenu ružu, klasičnu crnu maskaru srednjeg drogerijskog ranga (npr maybelline), nude ruž za usne i jednu kremu za ruke/ set za njegu. Nakit i parfem su delikatni pokloni gdje se mora dublje poznavati osoba i njene preferencije. Ono što se prije svega cijeni je gesta i svaka normalna osoba bi bila zahvalna na dobivenom, a ovo mi se čini nekako najnetrualnije što svima dobro dođe. Darovnu karticu za DM, Bipu… / bon za City ili neki drugi centar pa da sama odabere po ukusu ono sto zaista koristi i treba joj. Od puno nabrojenih sitnica sigurno pola nece koristiti nego proslijediti dalje. Kozmetika je isti problem kao i parfem. Ruza tj. cvijece opcenito mi je preosobno za nekoga koga ne poznajete i niste ga nikad vidjeli. Ali neka bombonjera tipa Bajadera svakako moze proci. Ako idete na kucnu proslavu onda uz to i boca vina ili da napravite neki kolac i tako doprinesete proslavi.
2022 07 12
Ja bih uzela poklon bon DM 100 kn i neku finu bombonjeru. U poklon bonove za trgovine odjećom ne bi ni ulazila s obzirom na to da ne znate o kome se radi, a samim time niti u kojim se trgovinama osoba oblači. DM je na svakom čošku, a osoba si može izabrati treba li nešto od šminke, kozmetike, parfema pa čak i hrane 😅 žena ko žena, sigurno uvijek nešto treba iz DM-a 😂
2022 07 12
Ima lijepe kozmetike za tuširanje, neki rituals set npr, oko 150 on i jednu bombonijera uz to je skroz ok. Lijepo sve u ukrasni papir, i ne izadje preko 200 kn
2022 07 12
Hvala cure :")
2022 07 13
ja se malo kasno ukljucujem ali nadam se da cu pomoc :") osobno bi neku darovnu karticu DM ili neki drugi duckasi s robom, ja kad udem u DM nikak izac van😂 i osobno bila bi presretna s ovim, najvise volim kad ja sama odaberem sta hocu, sta mi se svidja i sta trebam uz to nekaj slatko i vjerujem da ce bit ok poklon
2022 07 14