Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

TISAK NOVE CIJENE

Kako mogu izgubiti paket?Ako ga i izgube,obavezno se žalite Također i ako kasni
2022 08 01
Pa to sam se i ja pitala kako mogu izgubiti paket, ali nakon što sam dobila potrganu kutiju i vrečicu koja je bila unutra, sve mi je bilo jasno kako, očigledno radnici ili dostava otvaraju kutije pa ponekad nešto nestane, imala sam i račun i broj od pošiljke i nikada ju nisu našli, sve to sam dobila je bio odgovor da se žalim i zovem na broj na koji se nikada nitko nije javio, a ja sam curi naravno morala vratiti novce
2022 08 01
> lovefashion27: > uh, njima u jednom trenutku na kompjuteru izbaci 39 kn za L paket ali se automatski pri ispisu računa oduzme ta cijena kutije od 8 kuna i ispadne 31...ja jucer slala L paket platila 31 kn... > imala sam i ja situaciju da me zena za kovertu uvjeravala da je 16 kn (po starim cijenama jos) do te mjere da smo na kraju zvali zagreb pa su joj objasnili neke stvari. nekad kupac zna više od prodavača, žalosno. a najbolje mi je kad me uvjeravaju, a rade ravno dva dana tamo :) Pa što nije sad kuverta kreirana online 16kn preko tiska?
2022 08 02
Da, sad je kuverta 16kn kuna online (donedavno 13 kn); paket S 21 kn, paket M 26 kn, paket L 31 kn. Kreirano na prodajnom mjestu je za 1 kn skuplje. Poštu sam nekad preferirala ili kombinirala, ali Tisak je daleko jednostavniji - točno znam koliko ću platiti slanje i točka. Na pošti to nikad ne znam, kad se sve debelo zamota i oblijepi, gramaža se povećava, samim time i cijena slanja, trenutno nemam preciznu vagu da mjerim koliko će to ukupno biti, a i da imam, nekad tek na pošti odlučim dodatno ubaciti nešto pa tek onda znam koliko ću platiti. Pošta ima više vrsta slanja i nakon običnog, svako sljedeće je skuplje, zaračunava svaku lipu koje se sjeti (tipa, ako šaljete pouzećem, postoji nekoliko stavaka za slanje, dobro ih je znati ili ako ih kupac ne zna, platit će dodatnih nekoliko kuna više kad dobije paket za samu transakciju, ali moram priznati da su brzi kod uplate novca.) Dva puta pošiljka nije stigla do Zagreba, obično i preporučeno, i uvjerena sam da si je netko "prisvojio" sadržaj (parfeme.)
2022 08 04
Onu gnjavažu oko preporučene pošiljke koja je "nestala" ne bih više prolazila ako ne moram (i refundacija je manja od iznosa koji je naveden jer nije vrijednosno pismo bilo), a da sam mogla, "pritisnula" bih ih drugačije, naprosto - kako je moguće da fizički nestane kuverta sa zračnim jastucima?! Mogu oni objašnjavati ovako ili onako, uvjerena sam da je sadržaj završio u nečijim rukama, sve drugo je još bliže znanstvenoj fantastici nego ova pretpostavka (ali sve ostaje na toj pretpostavki). Tako da, svaka čast pošti, iznimno mogu slati, ali samo na inzistiranje kupca. Osim toga, čekati poštara koji dolazi nikad ne znaš kad, treba uvijek netko biti prisutan da primi poštu, ako nije, onda skačeš posebno do pošte (a nekad poštar niti ne zvoni, nego samo ostavi cediljicu.) Hvala lijepa, Tisak radi duže od pošte, šalje obavijesti o dolasku paketa, dođeš si sam kad ti paše, kreiranje paketa je par minuta posla...No razumijem one kojima je recimo slanje pouzećem najbolja opcija zbog same lokacije stanovanja i sl. Možda ovo s paketomatom nije loše, ali zasad mi je nepoznanica.
2022 08 04
> Kinika: > Onu gnjavažu oko preporučene pošiljke koja je "nestala" ne bih više prolazila ako ne moram (i refundacija je manja od iznosa koji je naveden jer nije vrijednosno pismo bilo), a da sam mogla, "pritisnula" bih ih drugačije, naprosto - kako je moguće da fizički nestane kuverta sa zračnim jastucima?! Mogu oni objašnjavati ovako ili onako, uvjerena sam da je sadržaj završio u nečijim rukama, sve drugo je još bliže znanstvenoj fantastici nego ova pretpostavka (ali sve ostaje na toj pretpostavki). Tako da, svaka čast pošti, iznimno mogu slati, ali samo na inzistiranje kupca. Osim toga, čekati poštara koji dolazi nikad ne znaš kad, treba uvijek netko biti prisutan da primi poštu, ako nije, onda skačeš posebno do pošte (a nekad poštar niti ne zvoni, nego samo ostavi cediljicu.) Hvala lijepa, Tisak radi duže od pošte, šalje obavijesti o dolasku paketa, dođeš si sam kad ti paše, kreiranje paketa je par minuta posla...No razumijem one kojima je recimo slanje pouzećem najbolja opcija zbog same lokacije stanovanja i sl. > Možda ovo s paketomatom nije loše, ali zasad mi je nepoznanica. Slažem se u potpunosti sa vama, previše zavrzlama oko slanja poštom i kao što kažete, nikad ne možete znati točan iznos poštarine kada vam kupac uplaćuje novac tj, kada vi nekom uplačujete Paketomate nemam u blizini ali ako netko ima više informacija kako funkcioniraju, napišite nam :)
2022 08 18
Pozdrav,paketomat je jednostavan iz Razloga što platiš karticom iznos paketa,kao na bankomatu je funkcija, utipka se kod pošiljke koju dobiješ Od pošte u poruci kad pošiljka stigne. Ako niste sigurni zamolite službenika u pošti da Vam pokaže.
2023 02 08
1 2