Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sanja Črljenec - prevarantica

Pozdrav svima, ako prodajete i preko FBa vjerojatno ste upoznate sa dotičnom koja vrši prijevare na sve moguće načine. Vjerujem da je pristutna i na MK i možda već nekima i poznata, no nije loše ponovit gradivo 😄 ukratko, kao kupac ne uplati novce, a kao prodavač ne pošalje ono što oglašava. Ima nekoliko profila uz svoj Sanja Črljenec, javlja se i kao Dora Šitum i Jana Črljenec. Neugodna je, vrijeđa, ukratko bolesna osoba. Iz Velike Gorice je i obično traži slanje Tiskom, uplatu na svoje (Sanja) il kćerino ime (Jana), javlja se kada zna da novci ne mogu odmah biti vidljivi na računu, npr vikendima, na neradne dane, nakon 17 sati i uredno pita koja ste banka da ne bi slučajni bili ista kao i ona. Vrlo dobra glumica, čak i simpatična dok dogovara kupnju/prodaju i čovjek joj povjeruje i pošalje na povjerenje prije vidljive uplate. Skupilo nas se desetak ženica koje su prevarene od strane dotične, pa se trudimo na sve moguće načine stati toj ženi na kraj, zato i piše ovdje da što više vas vidi i zna. Ukoliko ste imale doticaj sa tom prevaranticom, možete nam se javiti, što više nas se skupi, to bolje.
2022 08 20
> M1rt1ca: > Pozdrav svima, > ako prodajete i preko FBa vjerojatno ste upoznate sa dotičnom koja vrši prijevare na sve moguće načine. Vjerujem da je pristutna i na MK i možda već nekima i poznata, no nije loše ponovit gradivo 😄 ukratko, kao kupac ne uplati novce, a kao prodavač ne pošalje ono što oglašava. Ima nekoliko profila uz svoj Sanja Črljenec, javlja se i kao Dora Šitum i Jana Črljenec. Neugodna je, vrijeđa, ukratko bolesna osoba. Iz Velike Gorice je i obično traži slanje Tiskom, uplatu na svoje (Sanja) il kćerino ime (Jana), javlja se kada zna da novci ne mogu odmah biti vidljivi na računu, npr vikendima, na neradne dane, nakon 17 sati i uredno pita koja ste banka da ne bi slučajni bili ista kao i ona. Vrlo dobra glumica, čak i simpatična dok dogovara kupnju/prodaju i čovjek joj povjeruje i pošalje na povjerenje prije vidljive uplate. Skupilo nas se desetak ženica koje su prevarene od strane dotične, pa se trudimo na sve moguće načine stati toj ženi na kraj, zato i piše ovdje da što više vas vidi i zna. Ukoliko ste imale doticaj sa tom prevaranticom, možete nam se javiti, što više nas se skupi, to bolje. I da, naša suradnja se odvila na FBu, no pišem ovdje da ne bi bilo još prevarenih 🙂
2022 08 20
Poznato mi je Dora Šitum al ne mogu se sjetit kako je prošla suradnja jer ja samo kupujem ovdje ne prodajem, prodala samo 1 jednu stvar
2022 08 20
Stavite linkove na njene profile ovdje
2022 08 20
Mogu samo od Dore Šitum i to sa FBa jer me preko ostalih blokirala
2022 08 20
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8ee6965af8c890a3d063e961ec9bec08.jpg)
2022 08 20
Ne koristim FB. Sretno . Možda se jos netko javi na temu.
2022 08 20
Mene je pokušala zavaljati za sitnih 45 kn, kad sam ju stisnula pomoću CL fejs grupa , tek tada je vratila. Odavno se zna za nju. Kako koga zavalja, tako blokira
2022 08 20
Da cula sam da vec dugo vara gdje god stigne, no ja sam imala tek prosli tjedan prvi susret s njom.. Na srecu uspijela ssm vratit natrag stvar koju sam joj prodala, ali bezveze potroseno vrijeme
2022 08 21
Jeste sve prevarene jer ste slale prije vidljive uplate ili na neki drugi način?
2022 08 23
Ja sam slala prije vidljive uplate jer je uslikala nalog, slozila pricu itd, pa eto pala sam na pricu, znam naivno od mene. No ona je i prodavatelj, te ima zenica koje je zeznula za iznose od 800 kn. Oglasila je cizme, a poslala tabakeru za cigarete (jedan od primjera).
2022 08 23
Da, naivno, nažalost. Dobro je da ste uspjeli vratiti taj artikl. Nadam se da idete na policiju kad se skupite?
2022 08 23
I meni to ime odnekud poznato.
2022 08 23
> KreativnoSelo: > Da, naivno, nažalost. > Dobro je da ste uspjeli vratiti taj artikl. > Nadam se da idete na policiju kad se skupite? Radi se na tome svakako :)
2022 08 24
Sretno vam svima! :)
2022 08 24
1 2