Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Darivanje/ prodaja kose

Pozdrav, zna li netko mozda gdje donirati ili prodati kosu kod nas? Znam za KosaRi, ali oni trenutno ne primaju donacije. Kosa ljubavi koliko znam isto tako ne prima donacije vec duze vrijeme. Probala sam kontaktirati HNK Osijek, oni navodno otkupljuju kosu ali nitko se ne javlja na broj vlasuljarske radionice. Takoder sam probala nazvati Quince shop, oni prodaju perike, i rekli su mi da kod nas trenutno radi jos samo par vlasuljara i da bi mozda oni otkupili. Uspjela sam naci jednu osobu koja se bavi time, ali je ponuda bila 150 kn za 45+ cm jako guste kose u odlicnom stanju. Sto je smijesno, jer ta ista osoba prodaje perike slicne kose za 7000+ kn. Rade cu onda donirati kosu. Uglavnom, ne mogu naci nikakve kontakt informacije o bilo kome drugome tko se bavi vlasuljarstvom u RH. Znate li vi mozda koga? Hvala. Znam da mogu slati u inozemstvo, ali rade bi prvo probala kod nas. Za stranice na kojima se da prodati znam iduce: buyandsellhair.com, hairsellon.com i onlinehairaffair.com. Ako imate iskustva s tim stranicama ili znate nekoga da je uspio prodati kosu, molim vas podijelite kako je proslo to iskustvo. Ako cu ipak donirati vani, odlucila sam se vec da cu onda slati u Little Princess Trust. Hvala!
2022 08 20
Zanimljiva ideja. Zadnji put kad sam napravila ozbiljan makeover cca 40 cm zdrave netretirane guste kose zavrsilo je u smecu. Mozda bi je sad stvarno trebala pokusati prodati. Ako tko zna gdje i kako, pliz pisite.
2022 09 07