Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Molim savjete iskusnih krpičarki :)

Pozdrav od nove krpičarke :) Molila bih par savjeta vas iskusnijih. Naime, iako već dulje vremena imam profil, tek sam sada uploadala nekoliko svojih artikala za prodaju (do sada sam samo kupila par stvari). Namjeravam ih stavljati još, ali moram priznati da prodaja ide teško (stavljam artikle i na marketplace i u neke grupe na fejsu). Je li razlog tome što imam premalo recenzija? Ne mogu ih imati puno ako ne mogu prodati i ne mogu prodati ako ih nemam puno, začarani krug :D Da li da u tom slučaju nakon nekog vremena smanjim cijene? Imate li još neke tips & tricks za bolje snalaženje i prodaju na stranici? Možda u nečem griješim? Također, možete li preporučiti još neka mjesta/stranice za prodaju? :) Hvala svima! :)
2022 08 31
Dobrodpšla i sretno. Ima nas puno i prodaja ide jako slabo. Dobro je imati što više pozitivnih, biti će tada lakše. Možda dođu bolja vremena. ❤️🙋‍♀️
2022 08 31
Dobrodošla,evo nisam iskusna tu sam tek par mijeseci,misilim da je za početak odlično sto ste kupili par stvari i tako dobili povratne jer bolje išta neko ništa. Prodaja ide jako slabo svima,iskreno na facebooku još nisam prodavala ali sam čula da tamo ide svakako bolje,sada su i sniženja i netko voli više otić u second hand i za 10 kuna kupiti jer se ovdje i plaća poštarina i svakako je onda nekada bolje kupiti uživo. Možda da još neko vrijeme kupujete i skupite recenzije,ili krenete sa zamjenama ,meni je to super ..... Zadnja prodaja mi je bila prošli mjesec i tako što sam tenisice prodala za 600 kn umjesto 1200,mislim da svakako niže cijene bolje prolaze. Sretno❤
2022 08 31
Dobrodošli 😁 pa evo recimo ja rijetko kupujem, ali kad mi nešto zapne za oko volim vidjeti što ljepše slike artikla i opširniji opis. Kad vidim u opisu samo novo automatski me odbije oglas. Sad traju sniženja, vjerojatno dosta cura gleda da uzmu novo za 80,90kn nego da kupi iznošeno za 120 recimo osim ako baš traže određenu stvar. Mislim da u ljetnom periodu općenito prodaja slabije ide. Redovno obnavljajte oglase. Što se tice sniženja stvari ja znam sniziti ako se ne proda nakon tipa 3mj za 10,20kn, ovisi koja mi je bila početna cijena. Za neke artikle znam staviti i da je uključena poštarina. Trebat ce vam puno strpljena i živaca pogotovo što se tice kulture pojedinih žena ovdje, sretno!
2022 09 01
> Tihana2509: > Dobrodošli 😁 pa evo recimo ja rijetko kupujem, ali kad mi nešto zapne za oko volim vidjeti što ljepše slike artikla i opširniji opis. Kad vidim u opisu samo novo automatski me odbije oglas. > Sad traju sniženja, vjerojatno dosta cura gleda da uzmu novo za 80,90kn nego da kupi iznošeno za 120 recimo osim ako baš traže određenu stvar. > Mislim da u ljetnom periodu općenito prodaja slabije ide. > Redovno obnavljajte oglase. Što se tice sniženja stvari ja znam sniziti ako se ne proda nakon tipa 3mj za 10,20kn, ovisi koja mi je bila početna cijena. > Za neke artikle znam staviti i da je uključena poštarina. > Trebat ce vam puno strpljena i živaca pogotovo što se tice kulture pojedinih žena ovdje, sretno! Je, točno tako.
2022 09 01
Hvala vam puno na odgovorima! :") :")
2022 09 01
Prodaja ide dobro onima koji stalno izbacuju nove stvari i imaju puno toga na prodaju, ja kupujem uvjek id istih cura i masu puta zakasnim jer nesto prodaju vrlo brzo. Vi imate samo 4 artikla i tesko da ce nekom bas to trebati. Tako da mislin da svakom ide onako koliko artikala ima. Ja niš ne prodam,jer imam malo stvari, tu u biti samo kupujem
2022 09 01
Ja koristim ovu stranicu od 2012., iskljucivo za kupnju , prodala sam za svo ovo vrijeme samo jednu haljinu ali ja stranicu i nisam otvorila za prodaju nego za kupnju. Do ovog drasticnog poskupljenja znala sam imati i desetak kupnji mjesecno ali kako je sve otislo 100% svaku kunu okrenem 2 puta. Jako sam puno novca ustedjela ovdje ali smanjenju kupnje je donjelo i poskupljenje pošte i tiska jer za stvar od 10 ili 20 kn postarina je jos 20-30kn pa ta stavar ispadne 50ak kn. Zato sada trazim lotove ili profile gdje ima vise stvari koje zelim jer tako dobijem više za istu postarinu. To je moj razlog sto sam smanjila kupnju ali tesko je danas svima, a nadam se da nam zima ne donosi jos gore. Sretno!
2022 09 09
> Tihana2509: > Dobrodošli 😁 pa evo recimo ja rijetko kupujem, ali kad mi nešto zapne za oko volim vidjeti što ljepše slike artikla i opširniji opis. Kad vidim u opisu samo novo automatski me odbije oglas. > Meni je ovdje premalo da se može samo 5 slika staviti, a ne 10 jer uvijek predmet slikam i naprijed i iza i svakako plus etiketu, materijal, sve živo, iako je valjda ljudima to ok jer uglavnom stave 1 ili 2 slike proizvoda (ili tri, a tri potpuno iste slike npr majica s prednje strane, ne zumirano ni imalo drugačije (?!)) Baš mi nekad fali još barem jedna, dvije slike 😁
2022 09 11
> madison22: > > Tihana2509: > > Dobrodošli 😁 pa evo recimo ja rijetko kupujem, ali kad mi nešto zapne za oko volim vidjeti što ljepše slike artikla i opširniji opis. Kad vidim u opisu samo novo automatski me odbije oglas. > > > Meni je ovdje premalo da se može samo 5 slika staviti, a ne 10 jer uvijek predmet slikam i naprijed i iza i svakako plus etiketu, materijal, sve živo, iako je valjda ljudima to ok jer uglavnom stave 1 ili 2 slike proizvoda (ili tri, a tri potpuno iste slike npr majica s prednje strane, ne zumirano ni imalo drugačije (?!)) > Baš mi nekad fali još barem jedna, dvije slike 😁 Dosta ljudi stavi samo 1 sliku,sto nije dovoljno Uvijek prodavaca mozete traziti dodatne slike Pa ako ne dobijete,trazite drugog prodavaca
2022 09 11
Lijepo molim pomoć oko brisanja profila. Pokušala sam sve, ali jednostavno ne znam kako. Unaprijed hvala
2022 10 11