Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Uploadanje artikla

Dragi korisnici, nova sam na ovoj stranici i pokušavam postaviti artikl za prodaju, no stranica mi ne dopušta jer mi ne prihvaća ono što je ispunjeno pod "materijali" i "tagovi". Zna li netko nešto o tome? Unaprijed hvala na odgovoru.
2022 09 03
Pozdrav! O kojem se artikli radi i što upisujete pod materijal i tag?
2022 09 04
Trenutno pokušavam sliku staviti kao artikl i ne prima mi npr. platno ili akril, išla sam po primjerima drugih predmeta i vidjela da pod tagove stavljaju bilo što i probala totalno istu stvar kao kod drugih staviti i nije mi dopustilo. Pokušala sam onda staviti na prodaju majicu čisto da testiram hoće li mi onda htjeti i nije išlo idalje.
2022 09 04
Za slike ne postoji kategorija, pa onda ni nećete moći objaviti taj artikl. Ako i objavite, obrisat će Vam kroz neko vrijeme... čim primijete. Pod tagove nemojte stavljati bilo što nego baš opisati artikl koji i objavljujete. Te koje krivo označavaju - s njima se godinama borimo. 😂 Možda nije dobra rezolucija fotografije... sustav obavijesti ako ste preskočili neki korak u opisu artikla.
2022 09 04
Hvala puno. Obavijesti me sustav da "nisam" ispunila materijali i tagovi. Ubiti samo mi ne prihvaća što god da napišem. Što uraditi u vezi toga?
2022 09 04
Enterom razdavajate tagove. Tek kad postanu rozi - sustav ih prihvatio. Ne znam jel me mozete shvatiti
2022 09 04
U redu, probat ću. Hvala puno na vremenu i odgovorima.
2022 09 04
Molim, nadam se da ćete uspjeti. Sretno!
2022 09 05
Bok, KreativnoSelo je objasnila sve 😊 imala sam i ja isti problem pred par dana pa da podijelim svoje rješenje - smanjiti slike, sve slikano kamerom na mobitelu je 2 ili 3x preveliko (za to ne javlja grešku nego se samo ništa ne događa kad se stisne dugme za objavu) - tagovi i materijali ne smiju biti prazni, ali ne smiju ni biti duži od 30 znakova (taj me najviše zezao jer za ta krivo ispunjena polja dođe više poruka neispravnosti istovremeno) Sretno!
2022 09 09
Pozdrav, Ja vec tjedan dana ne mogu uploadati slike , ni na artikle ni u razgovorima, zna li netko sto se dogada ? :)
2022 09 15
Pozdrav, ima netko možda još koji savjet? Danima ne mogu učitati nove artikle za prodaju. Pokušala sam na 2 laptopa i jednom mobitelu, brisala kolačiće, učitavam jednu sliku koja ima 2 MB. Ostala polja su normalno popunjena, ali nikako da mi učita novi artikli za prodaju...
2022 09 18
Isti problem, ne mogu uploadati oglas, na 2 mobitela sam probala.
2022 09 22