Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Ljetna robica

Cure, mislite li da ima smisla više sada postavljati ljetnu robicu?
2022 09 04
Ja pustim i ljetnu robu na profilu. Ne mogu znati kakve tko ima preference i potrebe tijekom godine, a i sama kupujem svašta ako mi se svidi neovisno o godišnjem dobu :")
2022 09 04
Kad mi zapne artikl za oko nebitno ljeto zima ja ću ga kupiti i sad nosim što sam prošle godine kupila na kraju sezone a i ljeto nam je dulje bar se nadam da će i ovo biti., nikad ne mogu naći ako idem strogo namjenski kupovati zato kod mene ide se po jedno a kupi drugo, prošli tjedan sam kupila lijepe i kvalitetne odjeće neplanirano i sve nosim e to je to. :D :")
2022 09 04
Ja sam stavila na fejs u grupu i čak se ok prodalo , ostatak ću staviti tu . I ja nekad kupim na kraju ljeta ako mi se nešto sviđa , a volim biti i pripremljena
2022 09 04
Ima, svakako, ništa me ne bi spriječilo da sad kupim sandale ili haljinu, kao i zimsku jaknu usred ljeta.....MK ne poznaju godišnja doba :")
2022 09 04
Nema veze sto je kraj ljeta,ako mi se nesto svidi,kupit cu Bez obzira koje je godisnje doba Zensko ko zensko,nikad nema sta obuci,i uvijek treba nesto :')
2022 09 04
Naravno, ja obicno zimi kupujen ljetnu, ljeti zimsku😁😁😁
2022 09 04
Hvala vam curke na odgovoru :)
2022 09 04
Uvijek ima smisla :)
2022 09 05
Ma naravno da ima smisla 😁 znala sam prodati ljetne sandale i kupaće kostime u 12.mj. Ako se nekom nešto svidi vjerojatno će kupiti bez obzira na godišnje doba, barem gledam po sebi 😅
2022 09 05