Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Stranica ne radi

Pozdrav svima! Zadnjih tjedan-dva kad gledam artikle preko mobitela (Android) u više različitih preglednika, ne mogu dodavati omiljene niti listati fotke artikala... Ima li tko sličan problem? Uopće ne funkcioniraju, kao da nisu poveznice (linkovi) i moram otvarati svaku fotku pojedinačno u novom prozoru :/ Zna li tko kako riješiti ovaj problem i jel do mene ili do stranice?
2022 09 18
Pozdrav! Pošaljite poruku Admin2nd s tim upitom. Nemam problema, isto koristim android pa drugačije ne mogu pomoći.
2022 09 20
Pozdrav svima, Ne znam kako otvoriti novu temu na profilu pa pitam ovdje. Dogovaram se za kupnju, uplatila sam novce i sad vise ne mogu poslati poruku korisnici. Šta da radim? Hvala!
2022 09 23
> KreativnoSelo: > Pozdrav! > Pošaljite poruku Admin2nd s tim upitom. > Nemam problema, isto koristim android pa drugačije ne mogu pomoći. Hvala!
2022 09 26
> Absolem: > Pozdrav svima! > Zadnjih tjedan-dva kad gledam artikle preko mobitela (Android) u više različitih preglednika, ne mogu dodavati omiljene niti listati fotke artikala... Ima li tko sličan problem? > Uopće ne funkcioniraju, kao da nisu poveznice (linkovi) i moram otvarati svaku fotku pojedinačno u novom prozoru :/ > Zna li tko kako riješiti ovaj problem i jel do mene ili do stranice? Isti problem imam i ja, već kojih mjesec dana ne mogu listati slikice na oglasima, poslat upit niti stavljat u omiljene :/ Jeste li možda dobili kakav odgovor?
2022 10 16