Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Preporuke za planer

Voljela bih kupiti planer i nasla sam dvije online stranice, no planeri su 130kn, a neki čak i po 170kn. Malo mi je to pretjerivanje sa cijenama sa običnu bilježnicu koja eto ima kalendar i tablice u sebi, pa ako ima koja od Vas da zna gdje se mogu pronaći po jeftinijoj cijeni od ovih zamolila bih da preporucite. :)
2022 09 30
Pa može Vam i rokovnik poslužiti :D
2022 09 30
Imate u Tediju planera za kupiti Pa pogledajte tamo Samo nisam cijenu zagledala,vjerujem da nisu pretjerane
2022 09 30
Ja već jedno 6 godina koristim Moj planer i odličan mi je! Nabolje ( sto mi je i najvažnije) je sto stane u svaku torbicu
2022 09 30
Planer mi je najvažniji predmet u torbi, moram imati onaj kojem vjerujem, a nekako sam navikla na Ženski rokovnik, imam ga već sigurno 10 godina. Bez te pametne, male bilježnice ja sam neupotrebljiva, nesposobna i mrtva. Ljudi se čude kako ja ne zaboravljam rođendane, zubare, sastanke, donesi Peri ovo, a Mati ono, pošalji, odšalji i tako....više od pola moje pameti je unutra. Za planer mi je važno: da ima na dvije stranice cijeli tjedan pa da jednim pregledom vidim odmah sve obaveze, da ima osim cijele godine još neki notes, da papir nije pretanak i da ima gumu za penkalu (jer to uvijek tražim po torbama). Znam da sve to mogu imati u mobitelu, ali nije mi to spretno, ionako previše vremena u njega buljim. Evo danas mi stoji: Kupi plave vrećice! To nisam jer mi je 10 žena reklo da onih malih nigdje nema. Planer vrijedi svake lipe i nije mi puno 100 kn dati za njega...
2022 09 30
> sanjaurban: > Planer mi je najvažniji predmet u torbi, moram imati onaj kojem vjerujem, a nekako sam navikla na Ženski rokovnik, imam ga već sigurno 10 godina. Bez te pametne, male bilježnice ja sam neupotrebljiva, nesposobna i mrtva. Ljudi se čude kako ja ne zaboravljam rođendane, zubare, sastanke, donesi Peri ovo, a Mati ono, pošalji, odšalji i tako....više od pola moje pameti je unutra. Za planer mi je važno: da ima na dvije stranice cijeli tjedan pa da jednim pregledom vidim odmah sve obaveze, da ima osim cijele godine još neki notes, da papir nije pretanak i da ima gumu za penkalu (jer to uvijek tražim po torbama). Znam da sve to mogu imati u mobitelu, ali nije mi to spretno, ionako previše vremena u njega buljim. Evo danas mi stoji: Kupi plave vrećice! To nisam jer mi je 10 žena reklo da onih malih nigdje nema. Planer vrijedi svake lipe i nije mi puno 100 kn dati za njega... Potpisujem! Plus ima ga u dm-a za kupiti pa ako imam bodova za iskoristit dođe me i jeftinije 😁
2022 10 01
Ja isto nemogu funkcionirati bez planera. Ja sam godinama kupovala neki mini planer u Školskoj knjizi za 25,30 kuna.Veliki nemogu nositi,pa uglavnom tražim male đepne planere. A bas sam neki dan naletila u Tedija,ima planera nekoliko vrsta,manjih i većih,i odlični su.Uzela sam i sebi i svojim curkama doma. I jeftini su.
2022 10 01
Ima preslatkih planera u Stradivariusu za 70kn čini mi se. Iako po meni se isplati uložiti u dobar planer do 200kn, meni najdraži The Five minute journal 😍
2022 10 02
E, da, zaboravih istaknuti za Ženski rokovnik, svaki tjedan vas prati jedan citat, nikad ne gledam citate ranije već kad mi dođe ispisivati neke obaveze u taj tjedan, ovaj tjedan lijepo piše: "Ako prilika ne kuca, sagradite vrata." Baš prošli tjedan mi je propalo nekoliko dogovora, suradnji, već ugovorenih stvari tako da je ovaj citat stigao kao naručen i kaže što mi je činiti..
2022 10 03