Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Koliki je rok za slanje?

Pozdrav, Ako je skucajno bila tema moje isprike ali prije par dana sam opet imala neugodno iskustvo s krpicarkom koja mi nije zeljela poslati artikla! Prethodno sam ju pitala o roku slanja na sto nije odgovorila. Kupovala sam trapke i naglasila da mi je htno da cu odmah uplatit sutra dan sto i jesam u banci sa slikom uplate ujutro u devet. Nakon toga ide ne javljanjw naravno i nema odgovora oko slanja. Nakon toga mi govori koliko Vam je hitno to kod nje nisu traperice?????? Na sto sam rekla naravno kako mislite da nisu Kao poslat ce KAD BUDE MOGLA???? Na sto sam naravno poludila i rekla da ako ne posalje do petka da mi vrati novac. Opet se ne javlja. Gdje sam sadtavila poruku da cu ostaviti negativnu i da nije u redu Na sto me napada da ne zivi na krpicama i da sam ja problem????? Novac nisam vidjela jer nije uplatila niti poslala traperice te me zamolila DA JU NE UZNRMIRAVAM🤣 Ja nju? Ja ne mogu vise vjerovati sta si ljudi dozvoljavaju. Koliko znam da slanje ide nakon uplate po nekoj logici i prostojnosti a ne da ganjam nekog hoce nece poslati? Osim ako nije prethodno dogovoreno nesto na sto se pristane. Ovo je stvarno uzas eo I onda je ona meni ostavila negativnu jos🤣🤣🤣 Screenala sam razgovor naravno ali nit trapki nit love. Da je barem poslala… Ima li tko iskustava slicnih?
2022 10 12
Šaljem dan nakon vidljive uplate. Ako ne bih mogla, to naglasim prije uplate kupca. Svejedno se radi o dan, dva nakon primljene uplate. Novce zna primiti brzinom munje al za poslati paket nema vremena. Meni takva suradnja odmah prisjedne...
2022 10 12
Pa ja isto tako smatram Ali evo Ma najgore sto je bilo za frendicu Strgala je i ja nadjem taj model bas i velicinu Reko do pon je tu da stignu U srijedu sam uplatila Misleci ako sve stima i ako posalje dan, dva poslije stici ce iz zg do pon Ma strasno nesto Prestrasno iskustvo Na kraju sam ja ispala babaroga jer em sam bez novca ostala em bez traperica! Ja sam cak rekla na kraju Evo zadrzite si novce jer ocito necete ni vratit novac ni traperice Kao uplatit ce ona Niti je zatrazen br rn niti podatci za uplatu a ja sam u banci uplatila kako bih odmah u 9 sjelo. Mislim ja razumijem da ljudi imaju obveza ALII RECI TO pa cu vidjet onda jel mi odgovara pricekat a ne kad uplatim onda eto bas onda se ne moze nista! Meni je to fuj evo!
2022 10 12
> KreativnoSelo: > Šaljem dan nakon vidljive uplate. Ako ne bih mogla, to naglasim prije uplate kupca. Svejedno se radi o dan, dva nakon primljene uplate. > Novce zna primiti brzinom munje al za poslati paket nema vremena. Meni takva suradnja odmah prisjedne... Nekako se to podrazumjeva. Ma cak i da se ispricala Nego me jos napala da sam bezobrazna i samo iz toga razloga sam zaljepila screen razgovora. Nikada nisam bezobrazna cak ni u kriticnim sutuacijama. Nisam tako odgojena. Da je receno bar evo oprostite dogodilo se to to Daleko sam ukoliko Vi pristajete saljem taj i taj dan ili cu Vam odmah vratit novac ja bi rekla nema problema, al napast me jer zelim da se posalje ono sto je uplaceno nema smisla. Naljutila se jer ima OBVEZA A ja eto gledam u plafon😏
2022 10 12
Šaljem nakon vidljive uplate, nekad bude isti dan, nekad za dan - dva, ovisi o uplati. Nekad šaljem prije uplate ako procijenim da je osoba od riječi ili mi je profil poznat. Ako ne mogu tako onda to kažem. Ipak je u redu da druga strana razmisli može li me pričekati ili ne. Ne volim imati tuđe novce, a robica je dugo na čekanju za slanje. Također ne kupujem ovdje da mi je toliko hitno. Nijedna krpica za mene nije hitna. Ali volim kada se prodavačice drže slanja onako kako i ja šaljem nekome. Doživjela sam i ja otezanje što se tiče slanja i nije nimalo ugodno kad uplatiš i ispada da moliš da ti pošalju. Ova vaša suradnja nije baš fer od strane prodavačice. Trebala je naglasiti da hlače nisu kod nje i da bi slanje potrajalo duže od 3 dana. Po meni 3 dana je maksimum za čekanje da netko pošalje.
2022 10 12
Sta sve necu tu procitat Ako netko nije sposoban poslati dan ili dva od uplate Nema sta trazit na ovoj stranici Mogla je jos prije uplate napisat,dali je hitno slanje,te da hlace nisu kod nje Ali ne,prvo uzme novce,pa onda je kupac kriv jer hoce ono sto je platio
2022 10 12
I kao šlag na tortu je to ne slanje i ne vracanje novca. Nekako mislim da je od starta islo ka tome. Samo eto htjela sam se uvjeriti da ne zabrijavam ja i da nisam pretjerala mozda. Jer tko smo mi da trazimo ono sto kupimo????? 🥲 Lol
2022 10 12
> kozmetika88: > Sta sve necu tu procitat > Ako netko nije sposoban poslati dan ili dva od uplate > Nema sta trazit na ovoj stranici > Mogla je jos prije uplate napisat,dali je hitno slanje,te da hlace nisu kod nje > Ali ne,prvo uzme novce,pa onda je kupac kriv jer hoce ono sto je platio S naglaskom da NE ZNA KADA BI MOGLA POSLATI I da ako mi je hitno sam trebala ici u trgovinu🤣
2022 10 12
> jelenaOS11: > > kozmetika88: > > Sta sve necu tu procitat > > Ako netko nije sposoban poslati dan ili dva od uplate > > Nema sta trazit na ovoj stranici > > Mogla je jos prije uplate napisat,dali je hitno slanje,te da hlace nisu kod nje > > Ali ne,prvo uzme novce,pa onda je kupac kriv jer hoce ono sto je platio > S naglaskom da NE ZNA KADA BI MOGLA POSLATI > I da ako mi je hitno sam trebala ici u trgovinu🤣 Sve to je mogla navesti prije uplate. Uvijek takve imaju hrpa obaveza, život izvan krpica a mi jadne, samo krpice.
2022 10 12
Nagore sto previse trazim ja ocito Najbolje je kad je napisala mi negativnu kao procitajte sta pise o drugima A negativne recenzije su na spamove i prevarante… Boze.. ha dobro barem sada mi je jasno da nisam si umislila da to nije u redu. Hvala ljudi♥️
2022 10 12
Ako je po njenom,bacite se sad u potragu za kupacim da bi vam stigao do sezone 😂
2022 10 12
Vi trenutno imate njezinu negativnu jer ste, eto, odmah uplatili za hlace koje nikad nisu dosle a ni novci vam nisu natrag vraceni ? ? ?🤦🏻‍♀️ Nadam se da admin cita forum. 🙈
2022 10 12
Dva do tri dana od uplate je najduži rok u kojem bi se plaćeni proizvod trebao poslati. uvijek radim tako ili naglasim unaprijed da neću biti u mogućosti poslati duži period. Nadam se da će vam ipak poslati paket ili vratiti novce.
2022 10 12
Ja sam očito luda što se potrgam da isti ili najkasnije idući dan pošaljem od vidljive uplate. Još ako ne stignem isti dan, onda pošaljem kupcu poruku i napišem da ću poslati odmah idući dan ujutro. Ok, dese se nepredvidive situacije, ali kad vidim ovu nonšalantnost oko slanja, ne znam dal onda nije nešto u redu samnom što se trudim ili kaj 🤷‍♀️
2022 10 12
U ovom slucaju jeste u pravu jer curi od koje ste kupili artikl ce trebat dani da posalje to sto ste platili (ako artikl uopce nije kod nje u ZG), ali iz povratnih koje ste ostavljali drugima vidljivo je da ste "laki na obaracu", odnosno da curama dajete negativnu cim dva dana ne posalju artikl, pa mislim da bi se to dogodilo i u ovom slucaju. U tim povratnima u vise navrata spominjete da Vam se zuri. Kako Vam se vec to dogadjalo onda u buducim suradnjama mozete to izbjeci i odmah navesti da Vam se zuri i pitati kada bi moglo biti poslano ako uplata bude vidljiva tad i tad.. pa ako Vam se odgovor ne svidja, ne ostvarujte suradnju i to je to, vrlo jednostavno. Bez obzira koliko zelite taj artikl koji korisnica prodaje! Nekad ne mozete proci jeftinije nego u trgovini i poslovati pod uvjetima koji Vama odgovaraju jer ovdje ne poslujete s poslovnom, vec s fizickom osobom i nema tu nikakvih garancija ni zakona ni obveza, svatko se vodi onim sto on smatra da treba raditi, a nismo svi isti i netko ce poslat artikl isti tren, a netko za 5 dana i nece pritom ni trepnit i nece kuzit gdje je uopce problem. Ovo pisem dobronamjerno jer ste ocito imali vise suradnji u kojima ste iz istog razloga bili nezadovoljni i kako biste izbjegli daljnja nezadovoljstva upravo iz tog razloga.
2022 10 12
1 2 3 4