Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Povratne info i prodaja

> ElviraFadiga: > Naravno da ima pravo nisam se našla uvrijeđena u tom slučaju ali da može na taj način surađivati s ljudima mislim da nije fer zato sam joj ostavila povratnu negativnu ali njezina povratna bi se trebala obrisati jer nije upravu realno gledajući Znači, jel moguće da ovoliko drame i problema napravite oko fejk chanel naušnica? Odite na aliexpress i kupite ih sami. Obrišite negativnu jer ima pravo prodati artikl kome ona želi, sviđalo se to Vama ili ne.
2022 10 26
Pitanje "koji je omjer nausnica?" - super da ste dobili odgovor... Prodavačica Vam čita misli (i šalje fotografiju kako stoje na uhu), jer se kaže promjer. Takve koje imaju 20 pitanja, ali svaki dan po jedno pitanje, najčešće samo gube vrijeme na bespućima interneta. Dok ste postavljali pitanja, artikl je prodan nekom drugom koji u prvoj poruci pita: "Pozdrav! Koji je promjer ovih naušnica? Od kojeg su materijala napravljene? Jesu li troškovi slanja uključeni u cijenu artikla? Hvala Vam na odgovoru!"
2022 10 26
Mislim da je to čisti nemar/zaborav ili nekima povratne nisu bitne pa ne ostavljaju. Nisu ni meni uvijek ostavili, ali što se može. Znala sam zamoliti nekad dok ih nisam imala puno da mi ostave i da ću i ja njima i uglavnom onda i jesu, samo treba podsjetiti. A ovo da se povratne ne ostavljaju jer nisu zadovoljne kupljenim je malo blesavo s obzirom da se povratna ostavlja za suradnju. Naravno, ako je nešto lažno oglašeno i nisu zadovoljne onda okej, ali ako kupujem od nekoga tko korektno odradi suradnju - da mi sve informacije, brzo pošalje, sve stigne onakvo kakvo je u oglasu... onda ako meni ta stvar ne stoji ili mi ne odgovara zbog veličine ili ne znam što, to svejedno nije razlog da prodavačici ne ostavim povratnu ako je s njene strane sve korektno odrađeno.
2022 10 26
> ElviraFadiga: > Naravno da ima pravo nisam se našla uvrijeđena u tom slučaju ali da može na taj način surađivati s ljudima mislim da nije fer zato sam joj ostavila povratnu negativnu ali njezina povratna bi se trebala obrisati jer nije upravu realno gledajući Ok, možda se krivo izrazila. Možda je trebala u prvoj poruci napisati: imam već pitanje za naušnice, ako žena odustane javim vam, a za svaki slučaj ovo su informacije o naušnicama itd. S obzirom da vi već imate jednu negativnu zbog uzimanja podataka i odugovlačenja, sigurno bi barem 50% krpičarki isto prodale nekom drugom tko odmah nudi uplatu, a ne tko ima negativnu. Po pravilima se za ovakve stvari ne ostavljaju negativne pa bi bilo u redu da ju izbrišete. Ne može ovdje svatko krojiti svoja pravila kako hoće. I gnjaviti admina za svaku glupost.
2022 10 26
> SanjaMravlek: > Cao cure,ljuta sam i ne znam zasto se ne ostavljaju povratne iza suradnje?!????!??? Znaci ugovorim suradnju,sve super ispadne,ja dobim novce,cura dobi robu i iza toga ni traga ni glasa! Vec deseta suradnja,a da nije ostavljena povratna! 😡 Pa, koliko vidim - ni vi nikome u tih deset suradnji niste ostavili povratnu :o
2022 10 26
> KreativnoSelo: > > ElviraFadiga: > > Naravno da ima pravo nisam se našla uvrijeđena u tom slučaju ali da može na taj način surađivati s ljudima mislim da nije fer zato sam joj ostavila povratnu negativnu ali njezina povratna bi se trebala obrisati jer nije upravu realno gledajući > Znači, jel moguće da ovoliko drame i problema napravite oko fejk chanel naušnica? > Odite na aliexpress i kupite ih sami. Obrišite negativnu jer ima pravo prodati artikl kome ona želi, sviđalo se to Vama ili ne. Toliko drame oko komada bizuterije Pa nisu dijamanti Eto netko se javio prije Vas i odlucio kupiti Prekrizite i nastavite dalje Negativna zbog cega,jer je netko bio brzi u kupnji Neosnovana je i admin ce joj opet obrisati negativnu Gdje bi stigla kad bih svakome ostavila negativnu jer proda nekome drugome Ili odustane od kupnje Vau drame Od toliko bitnih stvari u zivotu nekome je komad tkanine ili bizuteriji bitniji od toga da bude covjek
2022 10 26
Mislim da prodavač prvi treba ostaviti povratnu jer je prvi i dobio keš.Ja se vodim tom politikom kome krivo kome pravo.Kad prodam uvijek odmah ostavim povratnu jer sam novac primila i kupac zaslužuje tu povratnu .
2022 10 26
Dajte ne dramite bezveze, mislite da nekom možete ostavljati negativne bez razloga a onda se cudite sto vam uzvrate. Pređite preko ovog, obrišite tu ocjenu i gotovo
2022 10 26
Od početka Krpica povratne se ne ostavljaju aktivno, nemarnost,zaboravnost ili nešto treće, ne znam. Razumijem da Vas to ljuti jer ljuti i mene,pogotovo kada kupujem od nekoga pa mi taj prodavač ne ostavi povratnu,a sve prođe super. Međutim,na to se treba naviknuti,neću lagati ako kažem da na sve povratne koje imam ide barem 50ak neostavljenih. A suradnja s naušnicama nije za negativnu, eventualno za neutralnu,pogriješili ste. Promijenite povratnu pa možda i krpičarka to učini Vama ili ako ne učini, obratite se Adminu.
2022 10 27
> zagi.ka: > A suradnja s naušnicama nije za negativnu, eventualno za neutralnu,pogriješili ste. Promijenite povratnu pa možda i krpičarka to učini Vama ili ako ne učini, obratite se Adminu. Zašto za neutralnu? Ispitivala je o artiklu. Dok se premišljala što bi iduće pitala, netko je već tražio podatke i uplatio. Nikakvu povratnu ne smije ostaviti.
2022 10 27
> Sanja8888: > Mislim da prodavač prvi treba ostaviti povratnu jer je prvi i dobio keš.Ja se vodim tom politikom kome krivo kome pravo.Kad prodam uvijek odmah ostavim povratnu jer sam novac primila i kupac zaslužuje tu povratnu . Isto tako radim ali najčešće čekaju da se javim kad preuzmem paket pa onda tek ostave povratnu.
2022 10 27
> Sanja8888: > Mislim da prodavač prvi treba ostaviti povratnu jer je prvi i dobio keš.Ja se vodim tom politikom kome krivo kome pravo.Kad prodam uvijek odmah ostavim povratnu jer sam novac primila i kupac zaslužuje tu povratnu . Iskreno, ja sam nekako uvijek čekala da kupac prvi ostavi povratnu, ali vaša praksa je potpuno u redu i mislim da ću i ja od sada tako. Također, do sada nisam imala praksu brisanja povratnih ako ja prva ostavim a druga strana uopće ne, ali od sada hoću.
2022 10 27
Znam sve. Ostavim povratnu, s druge strane nema.
2022 10 27
I ja mislim brisati.
2022 10 27
> ElviraFadiga: > Ostavila mi je negativne povratne jer se našla uvrijeđena sto sam joj ja ostavila negativnu povratnu Jeste li očekivali da vam zahvali za negativnu? Svašta. :')
2022 10 27