Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Povratne info i prodaja

Boje se da im prsti neotpadnu ako bi uzvratili povratnu. :$
2022 10 27
> Lina33: > > Sanja8888: > > Mislim da prodavač prvi treba ostaviti povratnu jer je prvi i dobio keš.Ja se vodim tom politikom kome krivo kome pravo.Kad prodam uvijek odmah ostavim povratnu jer sam novac primila i kupac zaslužuje tu povratnu . > Iskreno, ja sam nekako uvijek čekala da kupac prvi ostavi povratnu, ali vaša praksa je potpuno u redu i mislim da ću i ja od sada tako. > Također, do sada nisam imala praksu brisanja povratnih ako ja prva ostavim a druga strana uopće ne, ali od sada hoću. Zbog neugodnog iskustva ipak čekam da se suradnja u potpunosti završi. Kupac kad javi da je preuzeo, ostavljam povratnu.👍 Prije nekoliko godina mi je pošta izgubila preporučenu pošiljku, gospođa kupac me tako izvrijeđala putem poruka ponavljajući da sam ju prevarila. Ponudila sam joj odmah povrat love, ali gospođa je i dalje vrijeđala, nije htjela nikakav dogovor. Tek za par dana se uvjerila da je pošta kriva, jer je i njoj poštar donio potražnicu za potpisivanje koju sam zatražila u pošti. Ispričala se. I dalje nije htjela da joj vratim puni iznos, komotno je odabrala nešto drugo da joj pošaljem. I to sam o svom trošku poslala plus mali poklončić usput, jer ne mora sve biti ružno. Sve se da ispraviti. Iako nisam ni ja zbog pošte bila kriva. Eto, unaprijed sam ostavila povratnu i isto mislila da ju kao kupac zaslužuje. Moja lijepa povratna upućena njoj je tako stajala dok me ona vrijeđala za paket. Što je najbolje, nije mi ni uzvratila povratnu zbog druge stvari koju sam joj poslala niti se zahvalila. Srećom, ovdje sam puno više imala lijepih iskustava i zaista ovdje ima prekrasnih žena. ❤
2022 10 27
Curke ja ostavljam povratne samo mi fali kupaca ,:) Svratite do mog profila, može i dogovor oko cijene te popust na količinu.. Upravo sam dodala robe :)
2022 10 28
Mene zanima gdje je nestala otvaračica teme o tome kako joj u 10 suradnji nisu ostavjene povratne - a ako se baci oko na njene povratne, 'o drugima', vidi se da u tih 10 suradnji, ako ih je uopće bilo, ona nikome nije ostavila povratnu :o :|
2022 10 30
Ja uvijek ostavim povratnu nakon svake suradnje ako gospođa zaboravi ili ne ostavi nakon par dana nakon primitka paketa poruku.. javim se i pitam da li je preuzela paket te da izmjenimo povratne, do sada sam imala samo odlična iskustva
2022 11 07
> gitadevi: > Mene zanima gdje je nestala otvaračica teme o tome kako joj u 10 suradnji nisu ostavjene povratne - a ako se baci oko na njene povratne, 'o drugima', vidi se da u tih 10 suradnji, ako ih je uopće bilo, ona nikome nije ostavila povratnu :o :| 4. post na ovoj temi - objasnila je.
2022 11 07
> KreativnoSelo: > > gitadevi: > > Mene zanima gdje je nestala otvaračica teme o tome kako joj u 10 suradnji nisu ostavjene povratne - a ako se baci oko na njene povratne, 'o drugima', vidi se da u tih 10 suradnji, ako ih je uopće bilo, ona nikome nije ostavila povratnu :o :| > 4. post na ovoj temi - objasnila je. O , tenkjuverimač. Promaklo mi. Pazi -deset od deset.....
2022 11 07
:') A dogodi se. Nema na čemu! Valjda će se i koja suradnja dogoditi da povratne izmjene..
2022 11 07
Ja pitam dal moze povratna ako ne ostave i ako vidim da nece pustiti obrisem svoju... stvarno ne razumijem zasto im je tesko ostavit recenziju.... > SanjaMravlek: > Cao cure,ljuta sam i ne znam zasto se ne ostavljaju povratne iza suradnje?!????!??? Znaci ugovorim suradnju,sve super ispadne,ja dobim novce,cura dobi robu i iza toga ni traga ni glasa! Vec deseta suradnja,a da nije ostavljena povratna! 😡
2022 11 11
> kozmetika88: > A zasto Vi prvi ne ostavite povratnu > Ostavili ste 1 povratnu > Ostavim svakome povratnu,neki uzvrate neki ne > Ako ne uzvrate, bez problema mozete obrisati svoju povratnu Slažem se🥰
2022 11 14
Ako kupujem, povratnu ostavljam kad artikl stigne. Ako prodajem, povratnu ostavljam čim dobijem novac na račun. Dešavalo se da ne nema povratnih, ali ne zamaram se previše oko toga :)
2022 11 15
Samo zato jer netko misli da je kupac ili prodavač zadovoljan, ne mora značiti da je. Umjesto da se durite jer niste dobile povratnu ili još gore - žicate ju, budite sretne da niste dobile negativnu. Jer to je sve stvar vaše perspektive. Evo ja imam trenutno jednu situaciju gdje je prodaja prošla bez problema, ali tek nakon što sam ja snizila cijenu ispod svakog nivoa. Nemam primjedbu na kupca. Moj izbor je bio spustiti cijenu. Ali i početna je bila dovoljno niska, mene bi bilo sram nešto što vrijedi 150kn i novo je - tražiti za 50kn, a cijena koju sam ja stavila je bila 70kn, pa joj je bilo previše. Kužiš? Dakle, nije ona kriva što sam ja snizila cijenu, ali da ću je pohvaliti - neću.
2022 11 16
Upravo san pobrisala jucer napisanu povratnu za super suradnju prodavacu za evo drugu surudnju.Lipo san se javila da sam dobila i ostavila povratnu jucer, on odgovara hvala i javite se opet .Cekan ja cekan lik nista .Ma dopi#ilo mi vise. Gledan 5 suradnji bez povratnih meni, lipo san ih sve pobrisala.Ne sljivin vise
2023 03 19
> Virtue: > Samo zato jer netko misli da je kupac ili prodavač zadovoljan, ne mora značiti da je. Umjesto da se durite jer niste dobile povratnu ili još gore - žicate ju, budite sretne da niste dobile negativnu. Jer to je sve stvar vaše perspektive. Evo ja imam trenutno jednu situaciju gdje je prodaja prošla bez problema, ali tek nakon što sam ja snizila cijenu ispod svakog nivoa. Nemam primjedbu na kupca. Moj izbor je bio spustiti cijenu. Ali i početna je bila dovoljno niska, mene bi bilo sram nešto što vrijedi 150kn i novo je - tražiti za 50kn, a cijena koju sam ja stavila je bila 70kn, pa joj je bilo previše. Kužiš? Dakle, nije ona kriva što sam ja snizila cijenu, ali da ću je pohvaliti - neću. Slažem se.
2023 03 19
1 2 3