Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Molim clanice za pomoc PLACAM za to

Zdrabo svima da li.ima.neka clanica koja bi imala vremena da.mi pomogbe takoreci uzadje u susret (platila.bih joj 10evra) da ili.licno preuzme za mene ili da se na njenu adresu posalje paket i da ga ona kad ide u postu nije zurba odmah,ali kad ide u postu iz nekog razloga da mi onda usput posalje za Srbiju ..ja sam u Srbiji duze vreme vec 3 godibe nemam nikog da mi na taj nacin salje...prodavcu bih iplata cenu za stvar a devojci koja bi mi pomogla 10evra za plmoc i cenu postarine za slanje za Srbiju...nadam se da neko ima ko bi hteo...sve mi nrkad se zablesavimo za neku prelepu stvar ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6cc4dddeb89d8480c69217a9ae48b829.jpg)
2022 10 27
Ja Vam mogu preuzeti ako Vam treba preuzimanje u Hr, a poslije Vam mogu poslati nakon vidljive uplate iznosa poštarine za Srbiju :)
2022 10 29
Pozdrav, pitanje, zašto vam ta osoba od koje kupujete ne pošalje direktno za Srbiju? Ako joj uplatite za slanje i sve, u čemu je problem ne kužim..
2022 10 30