Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoc oko profila :)

Pozdrav curke, nova sam na stranici pa bi rado da mi date neki savijet oko izgleda profila i opcenito prodaje/kupnje :) <3
2022 10 30
Pozdrav, dobro nam došli!. Ono što bih Vam rekla prije nego li krenem na neke savjete da Vam uvijek na prvom mjestu bude da su kupci zadovoljni i da budete pošteni. Što se tiče estetskog djela profila to je stvar ukusa. Ono što Vam mogu reći da su Vam ime i profilna cool. U opis profila stavite one glavne informacije primjerice prodajete li nošenu odjeću, novu, kao novu itd., kako šaljete pakete, dal ste za zamjene, ako želite možete staviti neki Vaš kontakt itd. Što se tiće slika gledajte da budu što više kvalitetne. Možete odječu slikati na nekoj fora podlozi npr onom bijelom mucastom tepihu ili na sebi. Gledajte da fotografija privuče druge da kliknu na Vaš oglas. Tu možete sami sebe promatrati i gledati kakve fotografije Vas privuku pa u skladu s tim neka budu i Vaše. Ono što je bitno da ne pustite kupca da čeka da mu odgovorite tjedan dana i više jer će u većini slučajeva naći kod nekog drugog tu stvar koja mu treba i izgubit ćete potencijalnu zaradu. U opise navedite kakvo je stvarno stanje artikla, taman da nešto ima i malu crticu Vi ste to dužni kupcu reći u privatnim porukama ako ne navedete u oglasu. Kada završite suradnju ostavite svakako povratnu informaciju. Pošto u zadnje vrijeme neke krpičarke i ne ostavljaju povratne Vi ih podsjetite jer će Vam svaka povratna puno značiti u početku.
2022 10 30
Pripremite se na to da će Vas kupci tražiti dodatne fotografije i mjere a da možda neće kupiti artikl. U takvim situacijama morate ostati smireni, hladne glave i ljubazni bez obzira na Vašu ljutnju u tom trenutku. Prodaja ide slabo tako da ćete čekati nekad i po mjesec dana i više da prodate neki artik, budite strpljivi. Što se tiće slanja gledajte da to bude isti dan nakon uplate ili najkasnije idući jer i Vi sami ne bi željeli da Vam netko paket šalje tjedna dana i odužuje. Sve nesuglasice i probleme koje budete imali tokom suradnje pokušajte riješiti s kupcem u privatnoj prepisci. Cijenu artikla sami određujete i tu Vam nitko ne može ništa sugerirati jer je to samo i isključivo Vaša stvar. Što se tiće kupnje uvijek pitajte za dodatne slike i mjere ako niste sigurni i morate znati da kupujete na slijepo i da ne možete probati to što kupujete tako da prodavač nije kriv ukoliko Vam je rekao da je majica M a Vi nosite M i ona Vam bude možda malo veća nije kriv već ste krivo procijenili taj artikl. Mogla bih Vam još čuda pisati no smao budite pošteni i neka Vam novac ne bude vrjedniji od Vašeg obraza i bit će sve okej. 🥰 Sretno! Lp
2022 10 30
> Ninaxoxo: > Pozdrav curke, > nova sam na stranici pa bi rado da mi date neki savijet oko izgleda profila i opcenito prodaje/kupnje :) <3 Pazite kod kupnje ima dosta prevara, provjerite crnu listu i općenito povratne info ili pitajte na forumu za savjet ako vam je profil sumljiv sretno.
2022 10 30
Dobrodošla. Želim vam uspješnu kupnju i prodaju.😀
2022 10 31
Zenskice, hvalaaa vam puno na savjetima🥰🥰🥰
2022 10 31