Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć s prodajom

Želim naći osobu s iskustvom i dobrim rejting na platformi da mi pomoge prodati dvije stvari koje sam reklamirao. Ja sam tek počeo koristiti platformu. A i fali mi vremena zbog posla. Željan sam da projdaja uspije pa mislim da je ovo najbolji način. Radi se o ski opremi: https://mojekrpice.hr/items/muskarci/14151839/mammut-nordwand-gore-tex-pro-jakna-muska https://mojekrpice.hr/items/muskarci/14151867/mammut-nordwand-gore-tex-pro-ski-hlace-muske Javite mi se putem MojeKrpice. Moj profil je: https://mojekrpice.hr/whistler-420317
2022 11 05
Pozdrav. Da bi prodali neki proizvod trebate ga ponuditi u pravo vrijeme, na pravom mjestu. Ovdje ćete teško prodati skijašku opremu jer je mali postotak onih koji ovdje prodaje tu vrstu opreme ili će se odlučiti da će je ovdje kupiti. Moj savjet Vam je da nađete neku grupu na Facebook u kojoj su ljudi koji se bave skijanjem, veća je mogućnost da će je tamo netko kupiti nego ovdje. Naravno, Vaši oglasi imaju preglede no malo je onih koji će Vas upitati u inbox nešto o tim artiklima. Zamislite samo da netko u sred Slavonije otvori ribarnicu u kojoj prodaje hobotnicu, rakove, brancin ili da neki automehaničar oglašavao dijelove za auto ovdje (naravno to je ne moguće jer stranica nema tu mogućnost, ali razumijete što ovime želim reći). Ovo Vam govorim kao komercijalist koji cijelo svoje školovanje uči o prodaji. Naravno, u zadnje vrijeme općenito svima ide teško prodaja jer ljudi nemaju novca tako da se dovodimo u situaciju da ovdje ima sve više onih koji prodaju a sve manje kupaca. Jednostavno svoj proizvod trebate plasirati onima kojima je potreban i u tome leži trik za uspješnu prodaju. Sretno s prodajom!.
2022 11 05
> Ketycaa: > Pozdrav. > Da bi prodali neki proizvod trebate ga ponuditi u pravo vrijeme, na pravom mjestu. Ovdje ćete teško prodati skijašku opremu jer je mali postotak onih koji ovdje prodaje tu vrstu opreme ili će se odlučiti da će je ovdje kupiti. Moj savjet Vam je da nađete neku grupu na Facebook u kojoj su ljudi koji se bave skijanjem, veća je mogućnost da će je tamo netko kupiti nego ovdje. Naravno, Vaši oglasi imaju preglede no malo je onih koji će Vas upitati u inbox nešto o tim artiklima. Zamislite samo da netko u sred Slavonije otvori ribarnicu u kojoj prodaje hobotnicu, rakove, brancin ili da neki automehaničar oglašavao dijelove za auto ovdje (naravno to je ne moguće jer stranica nema tu mogućnost, ali razumijete što ovime želim reći). Ovo Vam govorim kao komercijalist koji cijelo svoje školovanje uči o prodaji. Naravno, u zadnje vrijeme općenito svima ide teško prodaja jer ljudi nemaju novca tako da se dovodimo u situaciju da ovdje ima sve više onih koji prodaju a sve manje kupaca. Jednostavno svoj proizvod trebate plasirati onima kojima je potreban i u tome leži trik za uspješnu prodaju. > Sretno s prodajom!. Jako dobro objašnjeno i artikulirano! Puno hvala. Kako si predložio, to već radim. Ne samo u RH, nego i prema vani. Ja mislim da netko tko ima iskustva i dobar profil (rating, followers, itd.), ima prednost. Prepoznaju kako najbolje napisati reklamu, odrediti cijenu, znaju kome se javiti, itd. A kupci će imati više povjerenja online u njih nego u mene s novim profilom. Vjerujem da će moći brže te za veći iznos prodati. Pa neka podijelimo zaradu.
2022 11 05
Ja bih takvu opremu radije kupila u dućanu nego rabljenu za ovako visoku cijenu, ali tko zna, možda naiđe netko kome ce bas odgovarati. Možda postoji neki forum za ljubitelje zimskih sportova gdje se prodaje i oprema pa probajte tamo, ili na njuškalu.
2022 11 05
Bolje spustite cijenu onoliko koliko bi dali nekome da vam za skuplje proda. Kupac ce prije kupiti po nizoj cijeni, uostalom vi cete prodati za istu cifru. Malo logike ne skodi.
2022 11 05
Nova sam ovdje isključivo zbog kupnje i mogu reći da se u cijene I kupnju dosta kužim pa bi vam rekla svoje mišljenje al nadam se da neće biti ljutnje. Slažem se sa gospođom iznad a kao drugo mislim da ste na krivom mjestu ako ste se nadali ovo prodati po tim cijenama. Još rabljeno,sa "sitnim"ogrebanim,"samo 15 puta koristeno"po meni to nikako nije samo nego već iznošeno .Da skratim ,cijene užasno napuhane pogotovo u vrijeme velikih sniženja npr u Intersportu gdje se isto vrhunske marke mogu kupiti za skoro tri puta manje cijene. Budimo realni vaše je rabljeno,iznošeno,nošeno,kako hoćete a cijeno u nebo. Pa savjet od šopingholicarke,prilagodite se stranici(konceptu second hand prodaji)puno smanjite cijenu i ostanite realni pa ćete i prodati.
2022 11 05
Hvala svima! Mislim da ste u pravu. Spustiti ću cijene pa da vidim da li ću uspjeti.
2022 11 06